تاریخ انتشار Digimon Survive به دلیل تغییر توسعه دهندگان هنوز مشخص نشده است

تاریخ انتشار Digimon Survive به دلیل تغییر توسعه دهندگان هنوز مشخص نشده است

از میان عناوین متعددی که در این سال‌ها به تعویق افتاد، Digimon Survive  به سهم خود آسیب رسانده است. در ابتدا در سال 2018 با تاریخ انتشار 2019 اعلام شد، اما به 2020، 2021 و در نهایت سه ماهه سوم 2022 به تعویق افتاد. در طول Digimon Con 2022، سازنده سریال Kazumasa Habu گفت که تاخیرها به دلیل تغییر استودیوهای توسعه است.

 

در بخش پرسش و پاسخ رونویسی از طریق Gematsu ، هابو گفت: «در پاسخ به تماس ما برای پرس و جو، ما تعدادی سؤال در مورد وضعیت توسعه Digimon Survive دریافت کردیم. ما بسیار متاسفیم که شما را منتظر نگه داشتیم، حتی اگر مشتاقانه منتظر آن هستید. ما مجدداً به دلیل عدم ارائه اطلاعات جدید و یا منتظر ماندن شما عذرخواهی می کنیم. بابت تاخیر صمیمانه پوزش می طلبیم.

 

همانطور که قبلاً به شما اطلاع داده بودیم، یک بار به دلیل تغییر در تیم سازنده، انتشار بازی را به تعویق انداختیم و اکنون در حال توسعه بازی با یک تیم سازنده جدید هستیم. تغییر تیم منجر به بازنگری زیادی در بازی شده است که منجر به تاخیر می شود. این باعث عدم اطمینان زیادی شده است که ما را از ارائه به‌روزرسانی‌های منظم باز می‌دارد. با این حال، به لطف تلاش‌های تیم توسعه‌دهنده جدید، اکنون می‌توانیم به مسیر اصلی بازگردیم و به پایان بازی نزدیک‌تر و نزدیک‌تر می‌شویم.

 

هابو همچنین فاش کرد که انتظار می‌رود اطلاعات مربوط به تاریخ انتشار "کمی بیشتر طول بکشد" زیرا تیم "هنوز در حال تنظیم زودهنگام" است. "یک بار دیگر، ما صمیمانه بابت تاخیر عذرخواهی می کنیم. اما اگر بتوانید کمی بیشتر صبر کنید، قدردانی خواهیم کرد.»

 

در ابتدا Witchcraft به عنوان توسعه دهنده عنوان اعلام شد، اما صفحه رسمی Bandai Namco Entertainment EU نشان می دهد که HYDE توسعه دهنده است.

 

در مورد Digimon Survive، در حال حاضر برای Xbox One، PS4، PC و Nintendo Switch در حال توسعه است. Habu چندین جزئیات دیگر را در طول بخش پرسش و پاسخ فاش کرد، مانند اینکه چگونه نبردها به 10 واحد اجازه می دهد تا به آن بپیوندند. سناریوی اصلی دارای 12 فصل است که به سه مسیر مختلف منشعب می شود که هر کدام پایان خاص خود را دارند. تکمیل همه مسیرها به همراه سایر محتوا ظاهراً "حدود 80 تا 100 ساعت" طول می کشد.

کلمات کلیدی :

Digimon Survive

بازی pc

بازی ps4

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

نمایش ویدئو تاریخ انتشار Digimon Survive به دلیل تغییر توسعه دهندگان هنوز مشخص نشده است

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/ae03

خبرنامه بازی ها

گالری