گیم پلی Dying Light 2 Stay Human در ماه ژانویه برای xbox و ps4 به نمایش گذاشته می شود

گیم پلی Dying Light 2 Stay Human در ماه ژانویه برای xbox و ps4 به نمایش گذاشته می شود

پس از یک چرخه توسعه آشفته و تاخیرهای زیادی که به همراه داشت، Dying Light 2 Stay Human بالاخره به انتشار نزدیک شد. در آستانه راه‌اندازی، توسعه‌دهنده Techland بخش‌های زیادی از بازی را به نمایش گذاشته است، اما مخاطبان به خوبی می‌دانند که چه انتظاراتی از آن روی رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل جدید دارند، وقتی صحبت از سخت‌افزار قدیمی‌تر PS4 می‌شود. و ایکس باکس وان، ما این بازی را در عمل ندیده ایم.

با این حال، به زودی تغییر خواهد کرد. «Uncy» مدیر انجمن Techland اخیراً در توییتر تأیید کرده است که تصاویر جدیدی از بازی Dying Light 2 Stay Human که بر روی سخت‌افزارهای نسل قدیمی اجرا می‌شود به زودی به نمایش گذاشته می‌شود. در حالی که هنوز تاریخ دقیقی برای آن مشخص نشده است، می دانیم که می توانیم در ژانویه منتظر آن باشیم.

اینکه آیا نسخه‌های متقابل قادر به اجرای درست روی کنسول‌های قدیمی‌تر هستند یا نه، همیشه یک نگرانی است، بنابراین امیدواریم که Dying Light 2 در این زمینه خوب باشد. به زودی متوجه خواهیم شد

Dying Light 2 Stay Human در 4 فوریه برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One، PC و به عنوان یک نسخه انحصاری ابری برای Nintendo Switch منتشر می شود. نیازهای رایانه شخصی بازی را از اینجا بررسی کنید.

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

نمایش ویدئو گیم پلی Dying Light 2 Stay Human در ماه ژانویه برای xbox و ps4 به نمایش گذاشته می شود

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/0347

خبرنامه بازی ها

گالری