نقد و بررسی بازی The Witcher 3

نقد و بررسی بازی The Witcher 3

به محض شروع بازی ps4 بسته الحاقی The Witcher 3’sBlood and Wine، این احساس را به شما دست می دهد که اگرچه بازی پایه هنوز همان چیزی است که قبلاً آمده است ولی تقریباً همه چیز متفاوت است. از نظر نگارش و از نظر سبک بصری، بازی برای خودش شاهکاری است از جمله موارد دیگر ،  Blood and Wine هویتی برای خودش، کاملاً مستقل از بازی پایه و DLC Hearts of Stone  ایجاد می‌کند به طوری که توسعه دهندگان CD Projekt RED می توانستند به راحتی این بسته الحاقی را به عنوان یک بازی مجزا در مجموعه عرضه کنند.

 

در همان پانزده دقیقه اول، مناظر غم‌انگیز و وحشیانه The Witcher 3 را پشت سر می‌گذارید و وارد یک منطقه کاملاً جدید می‌شوید، منطقه‌ای که شبیه هر چیزی است که تا به حال در این مجموعه دیده‌اید. باتلاق های باتلاقی ولن از بین رفته اند، آشفتگی های شهری معروف به نوویگراد از بین رفته اند، و کوه های تیره و تار اسکلیج از بین رفته اند.  Blood and Wine شما را به Toussaint  می‌برد، منطقه‌ای که به‌ویژه در طعم‌ها و سبک‌هایش فرانسوی است. توسن پر از تاکستان های زیبا، مناظر دیدنی و کاخ ها و املاک بزرگ است. خورشید در اینجا روشن می‌درخشد، مردم تند و جوانمرد هستند و جریانی کلی وجود دارد که بسیار خوشحال‌تر از آن چیزی است که طرفداران سریال به آن عادت کرده‌اند.

منطقه Toussaint ممکن است بهترین چیز در مورد Blood and Wine باشد. این بازی ps4 به جسورانه ترین شکل ممکن از بازی اصلی The Witcher 3 فاصله می گیرد و برای بهتر شدن است. بعد از ساعت‌ها لحن تند و بی‌رحمانه بازی پایه، Blood and Wine مانند یک نفس تازه به نظر می‌رسد.

 

با این حال، هیچ‌کدام از اینها را به این معنا نگیرید که Blood and Wine فراموش کرده است که Witcher 3 در وهله اول چه چیزی را بسیار خوب ساخته است، با فضای پرتنش، طنز سیاه و نوشته‌های تند. نگاه کردن به Toussaint زیبا است و سواری در میان تاکستان‌ها لذت‌بخش‌تر از آن چیزی است که می‌توانید تصور کنید، اما این هنوز در دل خود، یک داستان Witcher است، و با تمام تصاویر تاریک و فانتزی‌های بیمارگونه‌ای که انتظار دارید همراه است.

 

پیشکسوتان این فرنچایز - مخصوصاً کسانی که با کتاب ها آشنا هستند - چند شخصیت کلیدی را اینجا و آنجا تشخیص می دهند و هر کدام از آنها با همان دقت کارشناسی نوشته شده اند که باعث شده امثال بارون و ینفر در کتاب بسیار خوب باشند.

 

با ادامه پیشرفت هایی که DLC Hearts of Stone در مبارزات بازی ایجاد کرده است، شمشیر بازی در Blood and Wine سریع، هیجان انگیز و شدید است. باس‌فایت‌ها از شما می‌خواهند که الگوهای حرکات دشمنان را به‌دقت مطالعه کنید، و اگر نتوانید جاخالی‌ها و رول‌های سریع انجام دهید تا از سر راه حملات مرگبار آن‌ها خلاص شوید، به همان اندازه مرده خواهید بود. معجون ها، بمب ها و روغن ها مطمئناً در هر نوع نبردی به شما برتری می دهند، اما چیزی که واقعاً مبارزه را به سمت بهتر شدن در Blood and Wine تغییر می دهد، اضافه شدن جهش ها است. این جهش‌ها به شما پاداش‌های جالبی در میانه نبردها می‌دهند، و همچنین اسلات مهارت‌های جدیدی را اضافه می‌کنند، و هر دوی این چیزها در نبرد بسیار مفید هستند، حتی اگر در نهایت بازی را کمی شبیه به بازی نزدیک کنند.

کلمات کلیدی :

The Witcher 3

بازی ps4

بازی ps5

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

نمایش ویدئو نقد و بررسی بازی The Witcher 3

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/906a

خبرنامه بازی ها

گالری