به‌روزرسانی بعدی Halo Infinite دارای پیشرفت‌هایی در کمپین خواهد بود

به‌روزرسانی بعدی Halo Infinite دارای پیشرفت‌هایی در کمپین خواهد بود

Halo Infinite 343 Industries در هر دو بخش انتقادی و تجاری موفقیت چشمگیری داشته است، اگرچه حالت کمپین آن از نظر کارایی چیزهای زیادی را به جا گذاشته است. طرفداران هنوز نمی توانند این کمپین را به صورت Co-op بازی کنند یا به حالت Forge دسترسی داشته باشند، اما به روز رسانی آینده آن به برخی شکایات دیگر از تجربه کمپین رسیدگی می کند.

 

به‌ روزرسانی آتی Halo Infinite دارای چندین پیشرفت کمپین مانند دستاوردهای ثابت، عملکرد سریع رزومه و انیمیشن‌های اول شخص ناسازگار خواهد بود. این به‌ روزرسانی میان‌فصل در حال حاضر در مرحله صدور گواهینامه است و 343 Industries نسخه 24 فوریه را هدف قرار داده است.

 

با توجه به افشای اطلاعات اخیر، حالت Forge آینده Halo Infinite دارای قابلیت تغییر Biomes، Weather و غیره خواهد بود. همچنین یک حالت بازی جدید با اسم رمز "Tatanka" وجود دارد که در حال حاضر در Certain Affinity در حال توسعه است .

کلمات کلیدی :

Halo Infinite

بازی xbox

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/2022

خبرنامه بازی ها

گالری