BioShock 4 مشکلات توسعه دارد و ممکن است به تعویق بیفتد

BioShock 4 مشکلات توسعه دارد و ممکن است به تعویق بیفتد

ما از سال 2019 می دانیم که یک بازی جدید BioShock در Cloud Chamber در حال توسعه است، اما جزئیات بازی حداقل در ظرفیت رسمی پراکنده بوده است. درزهای اخیر، که در مورد روایت و محیط بازی صحبت می‌کردند، ادعا می‌کردند که در سال 2022 به طور رسمی رونمایی می‌شود اما به نظر می‌رسد برخی از مسائل توسعه ممکن است تا حدودی در این برنامه‌ها نقش داشته باشد.

 

در توییتر، افشاگر @oopsleaks، که در افشای قبلی ادعا کرده بود که بازی BioShock Isolation نام خواهد داشت، اخیراً ادعا کرد که توسعه دنباله‌ای که مدت‌ها منتظرش بودیم با موانعی روبرو شده است. گفته می‌شود که Cloud Chamber 40 توسعه‌دهنده را از دست داده است، که شامل افشاگری‌هایی نیز می‌شود، برخی از آنها به میل خود استودیو را ترک کردند، در حالی که برخی دیگر گفته می‌شود «به دلایل مختلف» اخراج شدند.

 

افشاکننده ادعا می کند که 2K Games از پیشرفت پروژه و سرعت پیشرفت آن ناراضی است، که باعث "تجدید ساختاری جزئی" در Cloud Chamber شده است. ظاهراً استودیو شروع به استخدام کارمندان جدید نیز کرده است، و اگرچه بازی همچنان قرار است تا پایان سال 2024 عرضه شود، اما ظاهراً تاریخ اعلام آن به تعویق افتاده است.

کلمات کلیدی :

BioShock

بازی ps4

بازی ps5

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

نمایش ویدئو BioShock 4 مشکلات توسعه دارد و ممکن است به تعویق بیفتد

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/7519

خبرنامه بازی ها

گالری