تریلر WWE 2K22 نشان می دهد که ویترین 2K جدید با ری میستریو است

تریلر WWE 2K22 نشان می دهد که ویترین 2K جدید با ری میستریو است

ویژوال کانسپتز WWE 2K22 ماه آینده عرضه می‌شود و نسبت به بازی‌های قبلی پیشرفت‌های زیادی مانند بازگشت حالت MyGM، Universe Mode و موارد دیگر ارائه می‌کند. همچنین دارای یک ویترین 2K جدید با تمرکز بر ری میستریو است که 20 سال حضور در WWE را جشن می گیرد. آخرین تریلر از حالت زیر را تماشا کنید که مسابقه افسانه با Dolph Ziggler در SummerSlam 2009 را نشان می دهد.

 

در کنار گیم‌پلی پراکنده با فیلم‌های لایو اکشن، هر مسابقه همچنین خود Mysterio را معرفی می‌کند. همچنین در مورد دستاوردهای مختلف او از طریق حکایات مختلف بیشتر خواهید آموخت. دیگر حریفانی که بازیکنان با آنها روبرو خواهند شد عبارتند از Shawn Michaels، The Undertaker، The Miz و البته Eddie Guerrero.

 

WWE 2K22 در 11 مارس برای Xbox One، PS4، Xbox Series X/S، PS5 و PC منتشر می شود. کسانی که نسخه های Deluxe و nWo 4-Life را خریداری می کنند، 72 ساعت زودتر به آن دسترسی پیدا می کنند.

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

نمایش ویدئو تریلر WWE 2K22 نشان می دهد که ویترین 2K جدید با ری میستریو است

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/f100

خبرنامه بازی ها

گالری