Final Fantasy 14 اولین آپدیت گرافیکی خود را با پچ 7.0 دریافت خواهد کرد

Final Fantasy 14 اولین آپدیت گرافیکی خود را با پچ 7.0 دریافت خواهد کرد

Final Fantasy 14  مدت زیادی است که وجود داشته است، و مانند هر بازی موفق طولانی مدت، جلوه های بصری MMORPG دقیقاً مطابق با استانداردهای امروزی نیست. در حالی که بازی با کیفیت ثابت، محتوای جذاب و داستان سرایی عالی، بیش از حد آن را جبران می‌کند، به‌روزرسانی تصاویر آن قطعاً چیزی است که تیم سازنده آن مدتی است به آن توجه داشته‌اند و بالاخره به زودی اتفاق خواهد افتاد.

در جریان پخش زنده اخیر «نامه‌ای از سازنده»، نائوکی یوشیدا، تهیه‌کننده و کارگردان Final Fantasy 14 فاش کرد که با پچ 7.0 بازی، اولین به‌روزرسانی گرافیکی خود را دریافت خواهد کرد. این شامل به‌روزرسانی‌هایی برای همه چیز از مدل‌های کاراکتر گرفته تا محیط‌ها می‌شود و شامل بافت‌های با وضوح بالاتر، مواد بهبود یافته، جلوه‌های نور و سایه ارتقا یافته، اشیاء محیطی بیشتر، پوشش گیاهی متراکم‌تر و موارد دیگر می‌شود. برخی از عکس‌های مقایسه نیز منتشر شد تا ایده‌ای در مورد اینکه این پیشرفت‌ها چگونه به نظر می‌رسند ارائه شد.

 

در همین حال، اسکوئر انیکس اعلام کرده است که نسخه آزمایشی رایگان Final Fantasy 14 نیز یک بار دیگر فعال می شود، که به طور موقت در ماه دسامبر به دلیل ازدحام شدید سرورها بسته شد (که تیم توسعه روی آن کار کرده است).

 

Final Fantasy 14 برای PS5، PS4 و PC در دسترس است.

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

نمایش ویدئو Final Fantasy 14 اولین آپدیت گرافیکی خود را با پچ 7.0 دریافت خواهد کرد

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/3977

خبرنامه بازی ها

گالری