Hitman Trilogy، Hitman VR برای PC در 20 ژانویه منتشر می شود

Hitman Trilogy، Hitman VR برای PC در 20 ژانویه منتشر می شود

IO Interactive در رونمایی سال دوم خود برای Hitman 3، برنامه‌های خود را برای طرفداران World of Assassination در ماه‌های آینده تشریح کرد. اولین مورد، انتشار سه‌گانه Hitman در 20 ژانویه برای PS4، Xbox One، Xbox Series X/S، PS5 و PC است. این بازی Hitman، Hitman 2 و Hitman 3 را در بسته جمع آوری می کند و همچنین برای Xbox Game Pass همراه با Steam و فروشگاه Epic Games در دسترس خواهد بود.

 

بازیکنان رایانه شخصی Hitman 3 در Steam به بهبودهای جدید آینده مانند Variable Rate Shading، Ray Tracing (در ادامه در مورد آن بیشتر توضیح خواهیم داد) و XeSS دسترسی خواهند داشت. Steam Achievements و Trading Cards نیز عرضه می‌شوند، در حالی که بسته جایزه پیش‌سفارش Trinity Pack به‌صورت رایگان با تمامی نسخه‌ها برای 30 روز اول در دسترس خواهد بود.

 

اما این همه چیز نیست. Hitman VR همچنین در همان روز به رایانه شخصی می آید و امکان پخش هر سه عنوان را با استفاده از سخت افزار PC VR فراهم می کند.

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

نمایش ویدئو Hitman Trilogy، Hitman VR برای PC در 20 ژانویه منتشر می شود

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/5665

خبرنامه بازی ها

گالری