آخرین پچ Dying Light 2 Stay Human پشتیبانی از 60 FPS VRR را در Xbox اضافه می کند

آخرین پچ Dying Light 2 Stay Human پشتیبانی از 60 FPS VRR را در Xbox اضافه می کند

علیرغم استقبال متفاوت از منتقدان، بازی موردانتظار Dying Light 2 Stay Human توسعه دهنده Techland از راه اندازی فوق العاده موفقی برخوردار بوده است. و اگرچه از منظر فنی در کنسول های سری ایکس باکس آنطور که باید عمل نکرد، آخرین به روز رسانی بازی یک حالت گرافیکی جدید را در کنار تعدادی از اصلاحات دیگر اضافه کرده است.

 

Dying Light 2 Stay Human در ایکس باکس اکنون از طریق پشتیبانی از نرخ تجدید متغیر (VRR) در نمایشگرهای پشتیبانی شده، دارای حالت جدید 60+ FPS است. این امر نرخ فریم بازی را از بین می‌برد، و اگرچه ممکن است همیشه به هدف مورد نظر 120 فریم در ثانیه در هر بار نرسد، بازیکنانی که در نمایشگرهای با تازه‌سازی بالا قرار دارند، مطمئناً متوجه واکنش‌پذیری بیشتری به بازی خواهند شد. علاوه بر این، این وصله همچنین تعدادی از باگ‌های متداول co-op را برطرف می‌کند و «بهبود تعادل» دیگری را ایجاد می‌کند. این به‌روزرسانی برای کاربران پلی‌استیشن نیز در دسترس است، البته رفع‌ باگ های متفاوتی در آن نسخه ارائه شده است .

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

نمایش ویدئو آخرین پچ Dying Light 2 Stay Human پشتیبانی از 60 FPS VRR را در Xbox اضافه می کند

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/e71d

خبرنامه بازی ها

گالری