نسخه کامپیوتر Resident Evil Village برای دریافت پچ جدید با تمرکز بر CPU و مشکلات گرافیکی

نسخه کامپیوتر Resident Evil Village برای دریافت پچ جدید با تمرکز بر CPU و مشکلات گرافیکی

اوایل امسال، Resident Evil Village را منتشر شد ، آخرین بازی اصلی در سری به ظاهر ترسناک بقای ابدی. این بازی در کنار آخرین بازی Monster Hunter به سود بزرگی برای ناشر کمک کرد و تا حد زیادی مورد استقبال قرار گرفت. با این حال، بازی بدون مشکلات فنی در سمت PC نبود، زیرا آن با مشکلاتی همراه بود. سازندگان در حال انجام برخی کارها بودند و اکنون به زودی موارد بیشتری ارائه می شود.

 

آنها در توییتی از حساب رسمی، پچ جدیدی را که قرار است در 24 آگوست منتشر شود، توضیح دادند. در اینجا جزئیات زیادی وجود ندارد، به احتمال زیاد هنگامی که پخش می شود، جزئیات بیشتری در پچ های رسمی منتشر می شود، اما ظاهراً مشکلات مربوط به برخی از CPU هایی که بازی را راه اندازی می کنند و تاچ آپ های گرافیکی را برطرف می کند. این به دنبال یک آپدیت قبلی است که Denuvo DRM را برای بهبود عملکرد اصلاح کرده است. این بخشی از تلاش مداوم برای حل مشکلات باقی مانده در مورد نسخه رایانه شخصی است.

 

Resident Evil Village برای رایانه شخصی از طریق Steam در دسترس است و این پچ قرار است در تاریخ 24 آگوست منتشر شود. این بازی همچنین بر روی پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری X/S، ایکس باکس وان نیز موجود است.

کلمات کلیدی :

Resident Evil Village

بازی pc

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

نمایش ویدئو نسخه کامپیوتر Resident Evil Village برای دریافت پچ جدید با تمرکز بر CPU و مشکلات گرافیکی

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/a6a9

خبرنامه بازی ها

گالری