Road 96 در 14 آوریل برای Xbox و PS5 و Xbox One و PS4 عرضه می شود.

Road 96 در 14 آوریل برای Xbox و PS5 و Xbox One و PS4 عرضه می شود.

DigixArt’s Road 96  پس از انتشار در آگوست سال گذشته برای رایانه های شخصی و نینتندو سوییچ، برای پلتفرم های پلی استیشن و ایکس باکس می آید. در تاریخ 14 آوریل برای Xbox One، PS4، PS5 و Xbox Series X/S منتشر خواهد شد. داستان در پتریا در تابستان 1996 اتفاق می افتد، داستان یک روایت درباره یک سفر جاده ای است.

 

بر اساس انتخاب هایی که فرد انجام می دهد، راه ها و مسیرهای جدیدی باز می شود. شما با شخصیت های مختلفی روبرو خواهید شد، برخی دوستانه و برخی دیگر خصمانه. انبوهی از اسرار را کشف کنید و در مورد نیروهای مستبد حاکم بر کشور بیشتر بدانید شاید شما دنیا را تغییر دهید.

 

عنوان دارای هزاران جاده مختلف برای سفر است، اگرچه ممکن است هر از گاهی برخی از شخصیت‌های آشنا ظاهر شوند. همچنین، صرف نظر از تصمیمات شما، داستان ادامه خواهد داشت و چه کسی می داند که در ادامه چه اتفاقی می تواند بیفتد؟ همراه با نسخه‌های دیجیتال، نسخه‌های فیزیکی PS4، PS5، Xbox Series X/S و Xbox One توسط Merge Games توزیع خواهد شد.

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

نمایش ویدئو Road 96 در 14 آوریل برای Xbox و PS5 و Xbox One و PS4 عرضه می شود.

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/815b

خبرنامه بازی ها

گالری