نسخه ی نمایشی Babylon's Fall بصورت رایگان در ۲۵ فوریه برای PS4، PS5 پخش می شود

نسخه ی نمایشی Babylon's Fall بصورت رایگان در ۲۵ فوریه برای PS4، PS5 پخش می شود

اگر همچنان با بازی PlatinumGames RPG Babylon’s Fall درگیرهستید، خبر خوبی در راه است. در سومین پخش رسمی خود، تیم سازنده یک دمو برای بازیکنان PS4 در 25 فوریه پخش خواهد کرد .

 

همراه با پشتیبانی از بازی چند نفره آنلاین، بازیکنان می توانند از طریق آموزش و افتتاحیه بازی کنند. داده های ذخیره شده را می توان در صورت در دسترس بودن به بازی کامل منتقل کرد. البته، به دلیل ماهیت سرویس زنده، Babylon’s Fall دارای یک Battle Pass خواهد بود. فصل 1 - Eternal Ziggurat از 25 فوریه شروع می شود و تا 31 می در دسترس خواهد بود.

 

در هر فصل، سطوح رایگان و ممتاز برای Battle Pass وجود خواهد داشت (با هر سه ماه یک بار پخش فصل جدید). با این حال، Battle Pass برتر در فصل 1 برای همه بازیکنان رایگان خواهد بود. همراه با GARAZ (ارز درون بازی)، شامل تقویت کننده های XP، لوازم آرایشی، شکلک ها و حتی افکت های پیروزی است. قیمت معمولی Battle Pass 1000 GARAZ خواهد بود.

 

Babylon’s Fall در تاریخ 3 مارس برای PS4، PS5 و PC عرضه می‌شود و دارندگان Digital Deluxe Edition سه روز زودتر به آن دسترسی خواهند داشت.

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

نمایش ویدئو نسخه ی نمایشی Babylon's Fall بصورت رایگان در ۲۵ فوریه برای PS4، PS5 پخش می شود

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/6a73

خبرنامه بازی ها

گالری