تاریخ انتشار بازی زیر آب ماجراجویی Silt در 1 ژوئن است

تاریخ انتشار بازی زیر آب ماجراجویی Silt در 1 ژوئن است

توسعه دهنده Spiral Circus تریلر جدیدی از بازی ماجراجویی زیر آب آینده خود Silt منتشر کرده است که ایده های بیشتری از گیم پلی خود را به نمایش می گذارد و در نهایت تاریخ انتشار را به ما می دهد. ویدیوی زیر را بررسی کنید.

 

در پس زمینه اعماق تیره اقیانوس، Silt همه چیز در مورد عبور از اعماق دریا در حالی که با گیاهان و جانوران خطرناک مبارزه می کند. بازیکنان در طول بازی انواع پازل های مختلف را حل می کنند و همچنین می توانند موجودات دریایی مختلفی را برای رسیدن به اهداف خود در اختیار داشته باشند. همه اینها در یک سبک بصری سیاه و سفید زیبا، همراه با جهت هنری خیره کننده و در عین حال ساده ارائه شده است.

 

در وبلاگ پلی استیشن، برنامه نویس سیرال اسپیرال، دام کلارک، در مورد اینکه چگونه این سبک هنری خاص از هنر مبتنی بر جوهر تام الهام گرفته شده است، صحبت کرد و چگونه آنها باید به هنرمند اجازه می دادند تا ماهیچه های خلاق خود را در حوزه خود منعطف کند و آن را به شکل ظاهری ترجمه کند. بهترین (و به نوبه خود بهترین کار) در چارچوب یک بازی ویدیویی.

 

ضروری بود که بازی شبیه یکی از نقاشی‌های تام به نظر برسد و نه اینکه هنر او خارج از متن به چیز دیگری منتقل شده باشد. ایده این بود که به تام کنترل کاملی بر ظاهر بازی درست از داخل برنامه طراحی داده شود. این به معنای کنترل ترکیب، کادربندی دوربین، کنتراست تونال، نور، سایه، بافت، مه، همه چیزهایی است که اگر روی یکی از قطعاتش کار می کرد، به طور طبیعی می کشید.

 

بازی Silt سرانجام در تاریخ 1 ژوئن برای PS5، PS4، Xbox Series X، Xbox Series S، Xbox One، PC و Nintendo Switch عرضه می شود.

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

نمایش ویدئو تاریخ انتشار بازی زیر آب ماجراجویی Silt در 1 ژوئن است

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/db16

خبرنامه بازی ها

گالری