بازی Fall Guys یک اعلان بزرگ برای هفته آینده دارد

بازی Fall Guys یک اعلان بزرگ برای هفته آینده دارد

بازیFall Guys  ممکن است به اندازه سال گذشته محبوب نباشد، اما توسعه دهنده همچنان در حال کار بر روی به روز رسانی محتوای منظم برای بازی است. در توییتر، Mediatonic  یک "اعلان بزرگ" در مورد Fall Guys که قرار است هفته آینده به صورت زنده منتشر شود، منتشر کرده است.

 

اعلان مرموز مورد بحث در 16 می در ساعت 18:00 BST فاش خواهد شد. طرفداران علاقه مند می توانند در زمان ذکر شده به کانال های YouTube و Twitch توسعه دهنده متصل شوند تا بدانند چه چیزی در فروشگاه وجود دارد. با توجه به مدت زمانی که نسخه‌های ایکس‌باکس و سوییچ بازی در حال توسعه بوده‌اند Mediatonic گفته است که در ماه فوریه این پورت‌ها را نهایی می‌کنند ، به احتمال زیاد این اعلامیه اطلاعات بیشتری در مورد تاریخ انتشار آن نسخه‌ها نشان خواهد داد.

 

گفته می شود، این اعلامیه همچنین می تواند در مورد به روز رسانی محتوای اصلی باشد. همچنین این امکان وجود دارد که Fall Guys بتواند به صورت رایگان بازی کند (اگرچه بسیار بعید به نظر می رسد). البته، همه اینها فقط حدس و گمان است و باید به این صورت تلقی شود. تا آن زمان، منتظر همه به روز رسانی های این موضوع باشید.

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

نمایش ویدئو بازی Fall Guys یک اعلان بزرگ برای هفته آینده دارد

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/c176

خبرنامه بازی ها

گالری