آخرین تریلر بازی Thymesia تاریخ انتشار 9 آگوست را نشان می دهد

آخرین تریلر بازی Thymesia تاریخ انتشار 9 آگوست را نشان می دهد

شاید بسیاری از قبل با Thymesia آتی استودیو Overborder آشنا باشند، یک RPG اکشن که از بازی های Souls الهام گرفته است. Thymesia که در ابتدا قرار بود سال گذشته منتشر شود، سپس تا سال 2022 به تعویق افتاد. اکنون، آخرین تریلر بازی، انتشار به روز شده آن را برجسته کرده است و آنقدرها هم دور از دسترس نیست. ویدیوی زیر را بررسی کنید.

 

Thymesia  در 9 آگوست 2022 برای PS5، Xbox Series X، Xbox Series S و PC منتشر خواهد شد. Thymesia در پس زمینه یک پادشاهی فانتزی آلوده به طاعون، بازیکنان را می بیند که نقش یک شخصیت مرموز به نام Corvus را بر عهده می گیرند. شما سفری را آغاز می کنید تا خاطرات خود را بازیابی کنید، و احتمالاً پایانی برای مصیبت پیدا کنید.

 

مبارزات Thymesia از Bloodborne الهام گرفته است، هم با رقص سریع ضربات دقیق و هم در دگرگونی Plague Weapons. Thymesia همچنین به بازیکنان اجازه می دهد تا به یک Raven تبدیل شوند و به دشمنان خود آسیب وارد کنند.

کلمات کلیدی :

Thymesia

بازی pc

بازی xbox

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

نمایش ویدئو آخرین تریلر بازی Thymesia تاریخ انتشار 9 آگوست را نشان می دهد

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/b056

خبرنامه بازی ها

گالری