طبق گزارش‌ها، نینتندو به دلیل محدودیت‌های عرضه، انتظار کاهش 10 درصدی در فروش سوییچ دارد.

طبق گزارش‌ها، نینتندو به دلیل محدودیت‌های عرضه، انتظار کاهش 10 درصدی در فروش سوییچ دارد.

کمبود جهانی نیمه هادی ها و محدودیت های عرضه برای چند سال یک مانع برای تمام سخت افزارهای موجود در بازار در این مقطع بوده است، و اثرات آن مسائل هنوز هم بسیار محسوس است. به عنوان مثال، طبق گزارش‌ها، نینتندو به دنبال کاهش فروش سوییچ است که ناشی از این شرایط است.

 

طبق گزارش منتشر شده توسط Nikkei ، نینتندو انتظار کاهش 10 درصدی در فروش سوییچ را برای سال مالی 2022 دارد و مجموع فروش آن حدود 20 میلیون در این دوره است. این نسبت به 23 میلیون دستگاه در سال قبل کاهش یافته است که خود از بیش از 28 میلیون واحد در سال قبل از آن کاهش یافته است.

 

طبق این گزارش، ادامه کمبود جهانی نیمه هادی و همچنین مشکلات زنجیره تامین که به دلیل قرنطینه های ناشی از کووید در چین و اختلال در زنجیره تامین به دلیل تهاجم روسیه به اوکراین تشدید شده است منجر به این شده است که کنسول به اندازه مورد انتظار فروش نرود. نینتندو قادر به تولید سخت افزاری که در ابتدا در نظر گرفته بود، نبود. در واقع، طبق این گزارش، اگر قرنطینه در شانگهای چین ادامه یابد، فروش برای سال مالی ممکن است حتی به زیر 20 میلیون کاهش یابد.

 

در اوایل سال جاری، نینتندو گزارش داد که سوییچ بیش از 103 میلیون دستگاه در سراسر جهان فروخته است که آن را به پرفروش‌ترین کنسول خانگی شرکت تا به امروز و دومین سخت‌افزار پرفروش آن برای بازی، پس از Nintendo DS تبدیل کرده است.

 

به گفته رئیس Shuntaro Furukawa ، سوئیچ هنوز "در میانه چرخه عمر خود است"، بنابراین شرکت ژاپنی به وضوح انتظار دارد که شتاب فروش آن برای مدتی آینده به شدت ادامه یابد. اینکه چقدر این موضوع تحت تاثیر تداوم مشکلات عرضه است، باید دید.

کلمات کلیدی :

nintendo

nintendo switch

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/eed6

خبرنامه بازی ها

گالری