کشف بد افزار در Call of Duty Warzone

کشف بد افزار در Call of Duty Warzone

اکتیویژن گزارشی عمیق از بدافزارهای پنهان شده به عنوان تقلب‌های Call of Duty: Warzone منتشر کرده است که به هکرها این توانایی را می‌دهد تا با پیاده‌سازی «چند طعمه خوب» برای متقلبان با پردازنده‌ها و پردازنده‌های گرافیکی بالا، «به راحتی درآمد کسب کنند».

 

این گزارش که توسط تیمی از محققان اکتیویژن نوشته شده است، "یک ابزار هک را که برای استفاده علیه گیمرها با ظاهر شدن به عنوان یک تقلب برای Call of Duty: Warzone تبلیغ می شود" بررسی می کند. ابزار مورد بحث "Cod Dropper v0.1" است، یک قطره چکان بسیار قابل تنظیم که می تواند انواع مخرب تر بدافزار را روی رایانه قربانی نصب کند.

 

قطره چکان یک برنامه مخرب است که برای فریب قربانیان برای غیرفعال کردن اوراق بهادارشان برای دسترسی به اعتبار آنها استفاده می شود، اگرچه گاهی اوقات بدون اطلاع قربانی این اتفاق رخ می دهد. قطره چکان ها به عنوان سایر کاربردهای جمعیتی بیشتر مبدل می شوند. این یک قطره چکان درب پشتی دستگاه قربانی را می دهد، زیرا آنها اغلب شناسایی نمی شوند.

 

در مورد «Cod Dropper v0.1»، Activision اشاره کرد که بازیگران بد از قطره چکان برای استخراج ارز دیجیتال از قربانیان خود با تبلیغ قطره‌کن به‌عنوان یک حالت «دوستانه تازه کار» و «موثر» برای گسترش یک تروجان دسترسی از راه دور (RAT) استفاده می‌کنند. . به گفته یکی از هکرها که آموزشی را به اشتراک گذاشته است، هکرها همچنین به انجمن‌ها رفتند تا RAT را به عنوان یک تقلب بازی ویدیویی که برای «هدف گرفتن کاربران پردازنده‌های گرافیکی پیشرفته CPU» ساخته شده است، تبلیغ کنند.

 

قطره چکان که در ابتدا در مارس 2020 مشاهده شد، به سرعت گسترش یافت و در تالارهای گفتمان مورد توجه قرار گرفت، بحث های مربوط به مشاوره و راهنماهای یوتیوب مطرح شد. حتی در آوریل 2020 به یک سایت تقلب محبوب راه پیدا کرد که با عنوان "هک جدید کد" برچسب گذاری شده بود و در مارس 2021 به عنوان "تقلب بسیار ساده" در همان انجمن ارسال شد.

 

اکتیویژن این گزارش را با این جمله به پایان رساند که "وابستگی‌های یک تقلب "اصیل" برای کار کردن، همان وابستگی‌هایی است که اکثر ابزارهای بدافزار برای اجرای موفقیت‌آمیز آن نیاز دارند. ناشر ادامه داد که "Cod Dropper v0.1" "یک تکنیک مهندسی اجتماعی" است که از تمایل بازیکنانی که می خواهند تقلب کنند سوء استفاده می کند.

 

متقلب‌ها مدتی است که در Warzone در حال گسترش هستند، با ناشر Activision و توسعه‌دهنده Raven Software به شدت افرادی را که درگیر این عمل می‌کنند، تحت فشار قرار می‌دهند. این مسئله به حدی بدتر می شود که بازیکنان برجسته Warzone را به طور کامل ترک می کنند. تقلب‌ها همچنین در Call of Duty: Mobile یک مشکل هستند، زیرا شرکت رسانه‌ای Tencent و پلیس چین یک عملیات ۷۶ میلیون دلاری را تعطیل کردند.

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

نمایش ویدئو کشف بد افزار در Call of Duty Warzone

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/81ce

خبرنامه بازی ها

گالری