بازی Yoku’s Island Express بازی‌های ایکس‌باکس لایو ماه می را معرفی می‌کند

بازی Yoku’s Island Express بازی‌های ایکس‌باکس لایو ماه می را معرفی می‌کند

درست مانند پلی استیشن پلاس سونی، که در آن بازی های انگشت شماری هر ماه به مشترکانش ارائه می شود، Xbox Live Gold مایکروسافت نیز از همین روش ها پیروی می کند. در حالی که برای ماه آوریل، مشترکین می توانستند بازی هایی مانند MTX VS ATV Alive و Another Sight را دریافت کنند، مایکروسافت اکنون لیست بازی های ماه می را اعلام کرده است.

 

کاربران Xbox One و Xbox Series X/S می‌توانند Yoku’s Island Express، The Inner World، Hydro Thunder Fortune و Viva Pinata Party Animals را دانلود کنند.

 

Yoku's Island Express  به صورت رایگان در سراسر ماه می قابل دانلود خواهد بود، در حالی که The Inner World از 16 می تا 15 ژوئن برای دانلود در دسترس خواهد بود. عنوان Xbox 360 Hydro Thunder Future از 1 می تا 15 می و در نهایت  Viva Pinata برای دانلود در دسترس خواهد بود.  Party Animals از 16 تا 31 می قابل دانلود خواهد بود.

 

برای دانلود و بازی رایگان بازی ها، کاربران باید مشترکین فعال سرویس آنلاین طلایی Xbox Live مایکروسافت باشند که همراه با Game Pass Ultimate Xbox نیز ارائه می شود.

کلمات کلیدی :

Yoku’s Island Express

بازی xbox

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

نمایش ویدئو بازی Yoku’s Island Express بازی‌های ایکس‌باکس لایو ماه می را معرفی می‌کند

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/9e44

خبرنامه بازی ها

گالری