برای For Honor پچ Patch 2.35 بسیاری از اشکالات را رفع می کند

برای For Honor پچ Patch 2.35 بسیاری از اشکالات را رفع می کند

بازی PvP یوبی‌سافت برای آنر حتی سال‌ها پس از عرضه آن با یک پایگاه پخش اختصاصی باقی مانده است و با توجه به اینکه توسعه‌دهندگان به سال ششم بازی می‌روند، پشتیبانی از آن فعال‌تر شده است. برای حفظ تعادل و بدون اشکال، توسعه دهندگان، البته به صورت دوره ای بازی را به روز می کنند و برای این منظور، به روز رسانی دیگری را منتشر کرده اند.

 

پچ 2.35 برخی از باگ‌های ضروری را رفع می‌کند و به نظر می‌رسد که صرفاً روی آن متمرکز شده است، بنابراین منتظر محتوای جدید نباشید. رفع اشکال از بهبودهای UI مانند Breaking now پوشش کمتر فضای صفحه گرفته تا رفع اشکالات جنگنده مانند لکنت انیمیشن حمله با سرعت سنگین Nobushi هنگام تغییر موضع به حرکات زنجیره ای دیگر و رفع اشکالات صوتی مانند نادرست بودن موسیقی فصل اول سال ششم، و خیلی بیشتر.

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

نمایش ویدئو برای For Honor پچ Patch 2.35 بسیاری از اشکالات را رفع می کند

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/8931

خبرنامه بازی ها

گالری