Horizon Forbidden West جذابیت بازی را برای ps4 در یک کلیپ گیم پلی مختصر به نمایش می گذارد

Horizon Forbidden West جذابیت بازی را برای ps4 در یک کلیپ گیم پلی مختصر به نمایش می گذارد

بر اساس همه چیزهایی که تاکنون از Horizon Forbidden West دیده‌ایم، هیچ شکی در ذهن کسی وجود ندارد که این یک ویترین بصری و فنی خواهد بود. با این حال، اکثریت قریب به اتفاق آنچه که ما دیده‌ایم، فیلم‌های PS5 بوده است، هرچند که سازنده Guerrilla Games اجمالی از آخرین نسخه این بازی را نیز ارائه کرده است.

 

پس از اینکه قبلاً اسکرین‌شات‌هایی از بازی روی PS4 نشان داده بود و اخیراً چند کلیپ از آن در حال اجرا روی PS4 Pro بود، توسعه‌دهنده اکنون یک طعم کوتاه دیگر را ارائه کرده است. Guerrilla یک کلیپ بسیار کوتاه (در مدت کمی بیش از 20 ثانیه) به اشتراک گذاشته است که Horizon Forbidden West را در حال اجرا بر روی PS4 پایه نشان می دهد. همانطور که انتظار دارید از نسخه‌های PS4 Pro و PS5 موفقیت‌هایی برای وفاداری وجود دارد، اما در این کلیپ کوتاه، بازی همچنان زیبا به نظر می‌رسد. امیدواریم در کل تجربه آن را حفظ کند.

 

Horizon Forbidden West در تاریخ 18 فوریه برای PS5 و PS4 عرضه می شود.

کلمات کلیدی :

Horizon Forbidden West

ps4

بازی ps4

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

نمایش ویدئو Horizon Forbidden West جذابیت بازی را برای ps4 در یک کلیپ گیم پلی مختصر به نمایش می گذارد

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/381a

خبرنامه بازی ها

گالری