بازی Call of Duty: Modern Warfare 2019 در Infinity Ward در حال توسعه است

بازی Call of Duty: Modern Warfare 2019 در Infinity Ward در حال توسعه است

اوایل سال جاری، اکتیویژن تأیید کرد که هر دو بازی Call of Duty: Warzone و Call of Duty: Modern Warfare (2019) در اواخر سال 2022 ادامه خواهند داشت و هر دو دنباله توسط Infinity Ward ساخته می‌شوند. انتظار می‌رود اواخر امسال رونمایی از هر دو بازی منتشر شود، و پیش از آن، علاوه بر صحبت در مورد دنباله Warzone ، Activision همین کار را برای Modern Warfare 2 انجام داده است.

 

در گزارش مالی سه ماهه اخیر این شرکت، ضمن اشاره کوتاهی به تیراندازی آینده، اکتیویژن از آن به عنوان «پیشرفته ترین تجربه در تاریخ فرنچایز» یاد کرد که احتمالاً چیزی است که Call of Duty پس از Vanguard در سال 2021 به آن نیاز دارد.

 

در حالی که هنوز جزئیات مربوط به دنباله Modern Warfare فاش نشده است، افشاگری‌ها ادعا می‌کنند که کمپین تک‌نفره آن در آمریکای لاتین با گروه ضربت 141 روی کارتل‌های مواد مخدر کلمبیایی می‌گذرد. ظاهراً حالت Escape from PvPvE به سبک تارکوف نیز وجود خواهد داشت.

 

گزارش‌ها حاکی از آن است که دنباله‌ی Call of Duty: Modern Warfare در تابستان رونمایی می‌شود و عرضه آن در ماه اکتبر، کمی زودتر از اکثر بازی‌های Call of Duty در هر سال، تعیین شده است.

 

ظاهرا، Infinity Ward  در حال کار بر روی دو سال محتوای پس از عرضه برای بازی است و طبق گزارش‌ها، Activision  قرار است برای اولین بار پس از دو دهه، از یک قسمت سالانه Call of Duty در سال 2023 صرفنظر کند.

 

بازیCall of Duty: Modern Warfare  و دنباله‌های Warzone هر دو بر روی یک موتور جدید ساخته می‌شوند که برای هر نسخه Call of Duty در آینده استفاده خواهد شد.

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/aba8

خبرنامه بازی ها

گالری