رزیدنت اویل 3 بیش از 5 میلیون بازی ارسال کرده است

رزیدنت اویل 3 بیش از 5 میلیون بازی ارسال کرده است

نسخه بازسازی شده بازی Resident Evil 3 توسط Capcom که در سال 2020 برای Xbox One، PS4 و PC عرضه شد، بیش از پنج میلیون نسخه در سراسر جهان ارسال شده است. اگرچه ذکر شد که در نمودار عناوین پلاتینیوم 4.9 میلیون واحد فروخته است، اما فقط تا 31 دسامبر 2021 فروش داشته است.

 

ناشر همچنین در همین بیانیه مطبوعاتی خاطرنشان کرد که، "علاوه بر برنده شدن یک جایزه برای برتری در بخش بازی های سال جوایز بازی ژاپن: 2021 در Tokyo Game Show 2021 Online در سال گذشته و کسب نظرات مثبت از طرفداران، پایگاه کاربران بازی به‌طور پیوسته رشد می‌کرد که توسط یک استراتژی تبلیغات دیجیتالی که معیارهای قیمت‌گذاری مداوم و تمرکز بر فروش نسخه رایانه‌های شخصی را در بر می‌گرفت، افزایش می‌یافت و باعث شد که مجموع محموله‌های جهانی بازی به بیش از پنج میلیون دستگاه برسد.

 

رزیدنت اویل 3 راه های زیادی برای پیشی گرفتن از بازسازی رزیدنت اویل 2 دارد. دومی در سال 2018 راه اندازی شد و تا دسامبر 2021 به 9.3 میلیون واحد فروخته شد. سایر ارقام قابل توجه عبارتند از Resident Evil 7: biohazard با 10.6 میلیون فروش و Resident Evil Village که سال گذشته منتشر شد و بیش از 5.7 میلیون فروش داشت.

 

در مورد آنچه در آینده در انتظار شماست، هنوز هم شایعه شده است که Resident Evil 4 نسخه بازسازی شده را دریافت می کند. پورت VR بازی پایه نیز امسال حالت The Mercenaries را به صورت رایگان دریافت خواهد کرد و DLC داستانی در حال حاضر برای Resident Evil Village در دست ساخت است. منتظر جزئیات بیشتر در ماه های آینده باشید.

کلمات کلیدی :

Resident Evil 3

بازی pc

بازی ps5

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/1503

خبرنامه بازی ها

گالری