WWE 2K22 – Booker T، Big Boss Man، و بیشتر در تریلر New Legends به نمایش گذاشته شد

WWE 2K22 – Booker T، Big Boss Man، و بیشتر در تریلر New Legends به نمایش گذاشته شد

ویژوال کانسپتز WWE 2K22 ماه آینده منتشر می شود و به نظر می رسد این سری را پس از سری ناامیدکننده WWE 2K20 باز نشر کند. همراه با فهرست بزرگی که شامل کشتی گیرانی مانند بکی لینچ، ای جی استایلز، آندرتیکر، بابی لشلی، بیانکا بلیر و بسیاری دیگر می شود، تعدادی لجند نیز در آن حضور خواهند داشت.

 

در جدیدترین تریلر، The Big Boss Man، Chyna، Booker T و "Macho Man" Randy Savage فاش شده اند. هر کدام با ورودی ها و حرکت های جذاب بسیار خوب به نظر می رسند. اگر نسخه nWo 4-Life را خریداری کنید، نسخه های nWo هالک هوگان، اسکات هال و کوین نش نیز قابل پخش خواهند بود.

 

WWE 2K22 در تاریخ 11 مارس برای Xbox One، PS4، PS5، Xbox Series X/S و PC منتشر می شود. همراه با کنترل‌های جدید و گیم‌پلی اصلاح‌شده (که می‌توانید در اینجا اطلاعات بیشتری درباره آن‌ها کسب کنید)، همچنین دارای نمایشگر 2K جدید با تمرکز بر Rey Mysterio، بازگشت حالت جهانی و حالت جدید MyFaction است.

کلمات کلیدی :

کشتی کج

WWE 2K22

بازی ps4

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/a605

خبرنامه بازی ها

گالری