بازی Nobody Saves the World اکنون برای PS4، PS5 و Nintendo Switch عرضه شده است

بازی Nobody Saves the World اکنون برای PS4، PS5 و Nintendo Switch عرضه شده است

بازی هیچ کس دنیا را نجات نمی دهد اکنون برای PS4، PS5 و Nintendo Switch در دسترس است. در ابتدا برای ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری X/S و رایانه‌های شخصی راه‌اندازی شد .

 

درخواست زیاد است، اما خوشبختانه با قدرت جادو، می‌توانید اشکال مختلفی را در نظر بگیرید و با تکمیل کوئست‌ها و ارتقاء سطح، توانایی‌های منحصربه‌فردی به دست آورید. وقتی توانایی ها با هم ترکیب می شوند، همه چیز جالب تر می شود. می‌توانید ترکیب‌های جالبی مانند هم‌افزایی جان موش‌ها در مصرف اهداف مسموم با تیرهای سمی رنجر به دست آورید.

 

Nobody Saves the World  سیاهچال هایی را برای کاوش و باس ها برای شکست دادن ارائه می دهد، اما در کنار بازی انفرادی، می توانید با یک دوست همکاری کنید. همچنین برای بازی در Xbox Game Pass در دسترس است. منتظر جزئیات بیشتر عنوان از جمله هرگونه به روز رسانی آینده و محتوای جدیدی که ممکن است اضافه شود، باشید.

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

نمایش ویدئو بازی Nobody Saves the World اکنون برای PS4، PS5 و Nintendo Switch عرضه شده است

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/13a4

خبرنامه بازی ها

گالری