Destiny 2 در حال اضافه کردن Rotator System در فصل 17، Cycles Through Old Raids and Dungeons

Destiny 2 در حال اضافه کردن Rotator System در فصل 17، Cycles Through Old Raids and Dungeons

Vow of the Disiple، آخرین حمله Destiny 2 که از طریق The Witch Queen اضافه شد، بسیار عالی است. با این حال، همانطور که در مورد هر حمله و سیاهچال جدید وجود دارد، خوب است که به عقب برگردید و محتوای قدیمی‌تر را پخش کنید و در عین حال از جوایز Pinnacle بهره مند شوید. خوشبختانه، بازیکنان زمانی که فصل 17 به لطف سیستم جدید Rotator به پایان برسد، به آرزوی خود خواهند رسید.

 

طبق آخرین این هفته در Bungie، سیستم جدید دسته‌های فصلی و هفتگی را برای بازیکنان ارائه می‌دهد. دسته اول شامل آخرین حمله و سیاه‌چال است و جوایز Pinnacle را برای همه برخوردها ارائه می‌دهد. با شروع فصل 17، Vow of the Disiple و جدیدترین سیاهچال گنجانده خواهد شد. همچنین چرخاننده هایی برای حملات و سیاه چال ها وجود خواهد داشت که پس از انجام فعالیت ها، جوایز Pinnacle را ارائه می دهند.

 

در دسته هفتگی، می‌توانید همه حملات و سیاه چال‌هایی را که در چرخش فصلی فعلی نیستند، از جمله باغ رستگاری و آخرین آرزو، تجربه کنید. به پایان رساندن آخرین رویارویی در آن ها، یک جایزه اوج به همراه خواهد داشت. همچنین می‌توانید در فعالیت‌های سخت‌تر مانند Master Vault of Glass شرکت کنید.

 

اما شاید بهترین تغییر در این سیستم این باشد که هیچ قفلی روی تجهیزات Legendary وجود نخواهد داشت و به فرد اجازه می‌دهد بدون هیچ محدودیتی، قطرات را از هر حمله و سیاه‌چال جمع‌آوری کند. بنابراین اگر به دنبال آن رول کامل فابرینگر بوده‌اید، می‌توانید طوری کشاورزی کنید که انگار فردایی وجود ندارد. منتظر جزئیات بیشتر در مورد فصل 17 باشید که ظاهراً از ماه آینده شروع می شود از آنجایی که Season of the Risen در 24 می به پایان می رسد.

کلمات کلیدی :

Destiny 2

بازی ps5

بازی xbox

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

نمایش ویدئو Destiny 2 در حال اضافه کردن Rotator System در فصل 17، Cycles Through Old Raids and Dungeons

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/da36

خبرنامه بازی ها

گالری