بازی Monster Hunter Rise: Sunbreak مکان جدید و Monster را در ویدیوهای جدید به نمایش می گذارد

بازی Monster Hunter Rise: Sunbreak مکان جدید و Monster را در ویدیوهای جدید به نمایش می گذارد

بازی RPG Monster Hunter Rise Capcom هیچ برنامه‌ای برای کاهش سرعت خود ندارد، زیرا DLC آینده این بازی، Sunbreak، در نظر دارد تابستان امسال چیزهای بیشتری را برای شکار هیولا به طرفداران سری ارائه دهد. با نزدیک‌تر شدن به تاریخ انتشار DLC، توسعه‌دهندگان آن اطلاعات جدیدی را به اشتراک گذاشته‌اند و یکی از هیولاهای جدید و یکی از مکان‌های جدید در توسعه را با چند ویدیوی جدید به نمایش می‌گذارند.

 

اولین ویدیو به ما یک تور کوچک از یک مکان جدید آینده در Sunbreak را ارائه می دهد. این قلعه که Citadel نام دارد، یکی از مکان‌های کلیدی در توسعه خواهد بود، جایی که بازیکنان می‌توانند برای جستجوهای Master Rank جدید، شامل گیاهان و جانوران منحصربه‌فرد در کنار خرابه‌های قلعه و تسخیر شده توسط طبیعت و هیولاهای خطرناک، شرکت کنند. علاوه بر این، سیتادل همچنین دارای انواع بیوم ها، از باتلاق ها تا زمین های برفی است.

 

ویدیوی دوم گیم پلی واقعی یکی از هیولاهای جدیدی که به بازی می پیوندد را نشان می دهد: Garangolm. حیوانی با بدنی سفت و سخت،  Garangolm بر قدرت بی رحمانه تکیه می کند و در هنگام عصبانیت از حملات عنصری علیه بازیکنان استفاده می کند و خود را با ماگما و خزه می پوشاند تا آسیب عنصری آتش و آب به بازیکنان وارد کند.

 

بازی Monster Hunter Rise: Sunbreak در 30 ژوئن برای Nintendo Switch و PC منتشر می شود.

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

نمایش ویدئو بازی Monster Hunter Rise: Sunbreak مکان جدید و Monster را در ویدیوهای جدید به نمایش می گذارد

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/289a

خبرنامه بازی ها

گالری