CD Projekt RED دیگر به دنبال سوئیچ Unreal Engine 5 در حال توسعه فناوری چند نفره نیست

CD Projekt RED دیگر به دنبال سوئیچ Unreal Engine 5 در حال توسعه فناوری چند نفره نیست

 CD Projekt RED مدتی است که به فضای چند نفره چشم دوخته است. برنامه اولیه این بود که استودیو یک بازی چند نفره مستقل در دنیای Cyberpunk توسعه دهد، اما اندکی پس از راه اندازی Cyberpunk 2077،  CDPR اعلام کرد که این پروژه متوقف شده است و استودیو در عوض به دنبال تقویت بازی های تک نفره خود با عناصر چند نفره است. ، که به تدریج به هر دو فرنچایز اصلی خود اضافه می شود.

 

استودیوی لهستانی برای پشتیبانی از این برنامه‌ها روی فناوری چندنفره داخلی کار می‌کرد، اما تحولات اخیر تغییراتی را ایجاد کرده است.  CD Projekt RED اخیراً وارد یک شراکت استراتژیک با Epic Games شده است تا از Unreal Engine 5 برای بازی‌های آینده خود، از جمله عنوان اصلی بعدی Witcher استفاده کند. در یک تماس سه ماهه اخیر، Piotr Nielubowicz، مدیر مالی CD Projekt تایید کرد که توسعه چند نفره داخلی اکنون به پایان رسیده است، زیرا به لطف Unreal Engine 5، CDPR اکنون به فناوری چند نفره "پیشرفته" آماده دسترسی دارد.

 

 Nielubowicz گفت: در سال‌های گذشته ما روی ایجاد فناوری چند نفره خود کار کردیم. در پی تصمیم اخیر برای شروع همکاری استراتژیک با اپیک گیمز و استفاده از Unreal Engine 5 که راه‌حل‌های چندنفره پیشرفته را ارائه می‌دهد، توسعه بیشتر فناوری چندنفره خودمان را متوقف کرده‌ایم و حدود 4.90 میلیون دلار رایت‌آپ ایجاد کردیم.

 

در طی تماس بخش مالی ، CD Projekt  همچنین آمار فروش به‌روزرسانی‌شده Cyberpunk 2077 و The Witcher را اعلام کرد و اعلام کرد که نسخه قبلی در سال 2023 راه اندازی خواهد شد. استودیو همچنین تضمین داد که تاخیر اخیر نسخه نسل بعدی The Witcher 3 به این صورت نیست.

کلمات کلیدی :

Unreal Engine 5

CD Projekt

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/060f

خبرنامه بازی ها

گالری