آپدیت پچ 2.4 Diablo 2: Resurrected در 28 آوریل می رسد

آپدیت پچ 2.4 Diablo 2: Resurrected در 28 آوریل می رسد

پس از ادغام رسمی Vicarious Visions با Blizzard Entertainment و تبدیل شدن به Blizzard Albany، جدیدترین پچ برای Diablo 2: Resurrected منتشر شد. اگرچه تغییرات زیادی در تعادل و بهبود کیفیت زندگی دارد، اما هدف اصلی پچ 2.4 آماده شدن برای نردبان رقابتی است. سیستم رتبه‌بندی‌شده در ۲۸ آوریل، ساعت ۵ بعد از ظهر به وقت محلی با حالت‌های مختلف راه‌اندازی می‌شود که تابلوهای امتیازات مربوط به خود را دارند.

 

به عنوان مثال، نردبان کلاسیک برای دویدن در هر چهار عمل به عنوان یک شخصیت تازه وجود دارد. نردبان کلاسیک هاردکور یکسان است اما شما فقط یک عمر می‌گیرید.  Expansion Ladder همان کلاسیک است اما شامل گسترش Lord of Destruction است. در نهایت، Hardcore Expansion Ladder هر پنج بازی را ارائه می‌کند، اما تنها با یک زندگی.

 

پس از پایان فصل، یک شخصیت نردبان به همراه هر آیتم مجهز یا موجودی فرد به حالت‌های غیرنردبانی منتقل می‌شود. بازیکنان باید هر آیتمی را قبل از شروع فصل پس از فصل بعدی بازیابی کنند وگرنه برای همیشه از دست خواهند رفت.

کلمات کلیدی :

Diablo 2

بازی pc

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

نمایش ویدئو آپدیت پچ 2.4 Diablo 2: Resurrected در 28 آوریل می رسد

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/c4bb

خبرنامه بازی ها

گالری