بازی Crytivo، Prehistoric Kingdom در 27 آوریل با دسترسی اولیه راه اندازی می شود

بازی Crytivo، Prehistoric Kingdom در 27 آوریل با دسترسی اولیه راه اندازی می شود

توسعه دهنده Blue Meridian و ناشر Crytivo's zoo management sim Prehistoric Kingdom پس از مشاهده یک کمپین موفقیت آمیز Kickstarter در سال گذشته و پس از دریافت بازخورد از نسخه آزمایشی قبل از آلفا، سرانجام تاریخ انتشار پیدا کرد.

 

این بازی از طریق یک تریلر جدید اعلام شده است، این بازی در دسترسی اولیه در 27 آوریل منتشر خواهد شد. نسخه دسترسی اولیه حاوی ابزارهای خلاقانه، ویژگی های مدیریتی اولیه و 22 حیوان است. نسخه کامل بازی دارای یک تجربه زیبا و با ویژگی های کامل با تمام مکانیک ها، حیوانات و اهداف کششی Kickstarter خواهد بود.

 

علاوه بر این، طبق صفحه Steam بازی، توسعه‌دهندگان تأیید کردند که تنها زمانی که تیم و جامعه از نسخه نهایی راضی باشند، دسترسی زودهنگام را ترک می‌کنند و انتظار می‌رود که تا آن زمان 18 تا 24 ماه توسعه ادامه یابد.

 

برای کسانی که آشنایی ندارند،  Prehistoric Kingdom به بازیکنان این امکان را می دهد که باغ وحش رویایی خود را بسازند و مدیریت کنند و به آنها اجازه می دهد از گونه های مختلف حیوانات ماقبل تاریخ مراقبت کنند.

 

این بازی از طریق استیم و اپیک گیمز استور برای رایانه شخصی منتشر خواهد شد.

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

نمایش ویدئو بازی Crytivo، Prehistoric Kingdom در 27 آوریل با دسترسی اولیه راه اندازی می شود

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/2ecc

خبرنامه بازی ها

گالری