جزئیات محتوای رایگان آینده برای آوریل و می بازی Assassin's Creed Valhalla

جزئیات محتوای رایگان آینده برای آوریل و می بازی Assassin's Creed Valhalla

بازی Assassin’s Creed Valhalla از یوبی‌سافت پس از انتشار DLC Dawn of Ragnarok در ماه گذشته هیچ نشانه‌ای از کاهش سرعت خود را نشان نداده است و توسعه‌دهندگان موارد بیشتری را برای بازی‌کنندگان در آوریل و می به اشتراک گذاشته‌اند.

 

یوبی‌سافت مجموعه‌ای از محتوای رایگان را معرفی کرده است که در هفته‌های آینده وارد بازی می‌شود، که با به‌روزرسانی بازی 1.5.1 و یک بسته چالش دیگر Mastery در 19 آوریل شروع می‌شود، یک رویداد جدید با زمان محدود به نام Ostara Festival از 21 آوریل تا 12 می، و به روز رسانی بازی 1.5.2 و Armory جدید در ماه می می رسد.

 

یوبی‌سافت هنوز جزئیات دقیق‌تری را در مورد آنچه به‌روزرسانی‌های جدید بازی اضافه می‌کند به اشتراک نمی‌گذارد، اما رفع اشکال چیزی است که باید انتظار داشت. زمانی که توسعه دهندگان جزئیات بیشتری را در مورد محتوا به اشتراک بگذارند، شما را در جریان قرار خواهیم داد.

 

بازی  Assassin’s Creed Valhalla در حال حاضر برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری X/S و Stadia در دسترس است.

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/30df

خبرنامه بازی ها

گالری