پروژه بعدی Hello Games یک IP جدید است که به اندازه No Man’s Sky جاه طلب است

پروژه بعدی Hello Games یک IP جدید است که به اندازه No Man’s Sky جاه طلب است

در مصاحبه اخیرشان با IGN، بنیانگذار Hello Games در مورد آخرین پروژه این استودیو و مقایسه آن با No Man’s Sky از نظر وسعت و جاه طلبی صحبت کرد. در طول مصاحبه، موری همچنین در مورد اینکه چگونه تیم قصد دارد به پشتیبانی از No Man’s Sky با به‌روزرسانی‌های محتوا ادامه دهد، صحبت کرد.

 

وقتی از موری در مورد بازی بعدی استودیو پرسیده شد، فاش شد که استودیو مدتی است که در حال حاضر پروژه جدیدی را کنار گذاشته است. او در مورد این صحبت می کند که چگونه این یک پروژه بسیار جاه طلبانه است، پروژه ای که به وضوح برای استودیویی مانند Hello Games بسیار بزرگ است - اگرچه به نظر می رسد او در تکمیل بازی با این تیم بسیار کوچک کاملاً مطمئن است.

 

مدتی است که در پس‌زمینه روی چیزی بسیار جاه‌طلبانه کار می‌کنیم. تیم کوچکی است اما ما آن را دوست داریم. مشابه No Man’s Sky، این پروژه از نوع پروژه‌ای است که حتی اگر هزار نفر روی آن کار کنند، باز هم غیرممکن به نظر می‌رسد.

 

علاوه بر این، موری همچنین قول داد که به‌روزرسانی No Man’s Sky با این پروژه جدید مانع نخواهد شد – و به همین ترتیب، توسعه پروژه جدید نباید تحت تأثیر No Man’s Sky قرار گیرد. او همچنین می‌گوید که تیم آزاد است که به میل خود بین این دو پروژه حرکت کند و هر آنچه را که می‌خواهد دنبال کند.

 

او گفت:  No Man's Sky توسط پروژه بعدی متوقف نمی شود، اما چیزی جدید نیز توسط No Man's Sky کند نمی شود. ما به اندازه کافی خوش شانس هستیم که می توانیم به مردم اجازه دهیم آزادانه حرکت کنند تا روی چیزهایی که آنها را هیجان زده می کند کار کنند.

 

این پروژه تا سپتامبر گذشته هنوز در مراحل اولیه توسعه است، بنابراین طرفداران نباید انتظار داشته باشند که به این زودی ها اعلامیه های رسمی را بشنوند.  No Man’s Sky در این مرحله هنوز به پایان نرسیده است و به لطف به روز رسانی های مداوم مانند Sentinels و Outlaws، قوی تر از همیشه رشد کرده است.

کلمات کلیدی :

Hello Games

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/da62

خبرنامه بازی ها

گالری