بازی لاک پشت های نینجا جهش یافته نوجوان: توسعه انتقام خردکن در ویدیوی پشت صحنه مورد بحث قرار گرفت

بازی لاک پشت های نینجا جهش یافته نوجوان: توسعه انتقام خردکن در ویدیوی پشت صحنه مورد بحث قرار گرفت

 Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge برای بسیاری از طرفداران رویایی است که به حقیقت پیوسته است و به عنوان دنباله ای از آثار کلاسیک مانند TMNT: Turtles in Time عمل می کند. این برای Tribute Games و ناشر Dotemu که با این عناوین بزرگ شده اند بیشتر است.

 

در یک ویدیوی جدید از پشت صحنه، ژان فرانسوا ماژور، یکی از بنیانگذاران Tribute و سیریل ایمبرت، مدیرعامل Dotemu درباره رویای خود برای کار روی پروژه صحبت می کنند. از آنجایی که Dotemu روی Streets of Rage 4 کار می کرد، علاقه به بازی متمرکز بر Teenage Mutant Ninja Turtles وجود داشت. هنگام صحبت با Nickelodeon، آن اشاره کرد که Tribute Games نیز در حال پخش است و بنابراین این دو "نیروهای خود را به هم پیوستند".

 

عنوان یک بیت اسکرول کناری با همان سبک انیمیشنی کارتون کلاسیک 1987 است. دوناتلو، رافائل، میکل آنژ و لئوناردو را می‌بیند که با خانواده فوت و رهبرشان شردر مبارزه می‌کنند. علاوه بر Turtles، April O’Neil و Master Splinter نیز قابل بازی هستند.

 

بازیTeenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge اواخر امسال برای PS4، Xbox One، PC و Nintendo Switch منتشر خواهد شد.

کلمات کلیدی :

Ninja Turtles

بازی pc

بازی xbox

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/ac0f

خبرنامه بازی ها

گالری