بازی Shadow Warrior 3 به روز رسانی 1.03 سختی هاردکور را اضافه می کند

بازی Shadow Warrior 3 به روز رسانی 1.03 سختی هاردکور را اضافه می کند

Flying Wild Hog  آپدیت جدیدی برای بازی Shadow Warrior 3 منتشر کرده است که سختی هاردکور را وارد بازی می کند. در این حالت، دشمنان آسیب بیشتری وارد می‌کنند و بیشتر اشتباهات شما را مجازات می‌کنند. همچنین منابع کمتری دریافت خواهید کرد و تایمر آسیب‌ناپذیری آخرین ایستگاه کاهش یافته است.

 

به روز رسانی 1.03 همچنین انواع تغییرات و تنظیمات تعادل را معرفی می کند. حمله آتش کاتانا اکنون سرعت پرتابه، برد انفجار و احتمال اشتعال را افزایش داده است. با این حال، حمله یخی آن اکنون مدت زمان یخ زدگی را کاهش داده است در حالی که برد حمله الکتریکی کاهش یافته است.  Riot Gun در برد خود کمی کاهش یافته است در حالی که سلاح های Gore مانند Seeking Eye و Blade of Hattori مدت زمان کمتری دارند.

 

سلامت دشمن (بدون رئیس‌ها) اکنون در تمام مشکلات یکسان خواهد بود و برخی از آنها HP خود را تنظیم کرده‌اند. اکنون مقدار HP قابل بازیابی با فینیشرها بر اساس سختی و مقدار Health و مهمات بدست آمده از گوی ها متفاوت است.

 

بازیShadow Warrior 3  برای Xbox One، PS4 و PC در دسترس است.

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/a961

خبرنامه بازی ها

گالری