بازی Hardspace: Shipbreaker در 24 مه از دسترسی زودهنگام خارج می شود، روز اول را روی PC Game Pass عرضه می کند

بازی Hardspace: Shipbreaker در 24 مه از دسترسی زودهنگام خارج می شود، روز اول را روی PC Game Pass عرضه می کند

کمتر از دو سال پس از ورود به Steam Early Access، Focus Entertainment’s Hardspace: Shipbreaker به طور کامل برای رایانه های شخصی عرضه می شود. این بازی در تاریخ 24 مه برای Steam و Windows Store همراه با روز اول در PC Game Pass در دسترس است. در مورد نسخه‌های Xbox One و PS4، برنامه‌ریزی شده است که در تاریخ «بعد» منتشر شوند.

 

این داستان که توسط Blackbird Interactive که در حال توسعه Homeworld 3 نیز هست ساخته شده است، شما را به عنوان یک نجات دهنده در فضا می بیند. شما به کاوش در جاهای خالی مختلف می پردازید و آنها را باز می کنید تا مواد ارزشمند را نجات دهید. هر چند مراقب باشید ایجاد یک واکنش زنجیره ای کاملاً ممکن است و همه چیز را در این فرآیند از بین می برد.

 

به روز رسانی 1.0 قانون 3 کمپین را نمایش می دهد و داستان خود را به پایان می رساند (اگرچه هنوز می توان پس از آن بازی را ادامه داد). یکی دیگر از ویژگی های بسیار درخواست شده، ذخیره کشتی است که به شما امکان می دهد کشتی هایی را که در حال حاضر روی آن کار می کنید علامت گذاری کنید و بعداً برگردید. در حالی که رفع اشکال، بهینه‌سازی و بهبود پایداری نیز انجام می‌شود، پیشرفت هموار می‌شود.

کلمات کلیدی :

Hardspace

بازی pc

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

نمایش ویدئو بازی Hardspace: Shipbreaker در 24 مه از دسترسی زودهنگام خارج می شود، روز اول را روی PC Game Pass عرضه می کند

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/a253

خبرنامه بازی ها

گالری