بازی 13 Sentinels: Aegis Rim اکنون روی نینتندو سوییچ عرضه می‌شود

بازی 13 Sentinels: Aegis Rim اکنون روی نینتندو سوییچ عرضه می‌شود

 Vanillaware’s 13 Sentinels: Aegis Rim اکنون در سراسر جهان بر روی Nintendo Switch در دسترس است. عنوان استراتژی ماجراجویی/تاکتیکی دارای 13 شخصیت قابل بازی است که هر کدام داستان و روابط منحصر به فرد خود را دارند. با این حال، همه آنها یک چیز مشترک دارند ، مبارزه برای محافظت از شهر خود در برابر کایجو.

 

این کار با استفاده از Sentinels، مکانیک های عظیم با توانایی های منحصر به فرد بسته به خلبان انجام می شود. مبارزات نسخه‌ای از زمان واقعی با مکث است که واحدها را به اطراف حرکت می‌دهید، با استفاده از توانایی‌های مختلف و در نهایت از Aegis در برابر انبوهی که وارد می‌شوند، دفاع می‌کنید. وقتی مبارزه نمی کنید، در مناطق مختلف (و دوره های زمانی) می دوید تا دلیل حمله کایجوها را بدانید. یعنی وقتی با مردان سیاه پوش، گربه سخنگو، اندروید و سایر وحشت ها سر و کار ندارید.

 

بازی 13 Sentinels: Aegis Rim در حال حاضر برای PS4 در دسترس است و تحسین استثنایی منتقدان را به خود جلب کرده است. تا مارس 2021 از 400000 دستگاه در سراسر جهان و فروش دیجیتال عبور کرد (با 200000 دستگاه فروخته شده در ژاپن تا سپتامبر 2021).

کلمات کلیدی :

13 Sentinels: Aegis Rim

بازی ps4

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

نمایش ویدئو بازی 13 Sentinels: Aegis Rim اکنون روی نینتندو سوییچ عرضه می‌شود

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/4d23

خبرنامه بازی ها

گالری