بازی World of Warcraft Classic: Wrath of the Lich King به زودی اعلام می شود

بازی World of Warcraft Classic: Wrath of the Lich King به زودی اعلام می شود

بازی World of Warcraft در طول عمر خود (در بیش از یک بار) به شدت تغییر کرده است، اما در سال 2019، بلیزارد به خواسته‌های طرفداران تسلیم شد و World of Warcraft Classic را منتشر کرد و تجربه MMORPG را همانطور که در زمان اول بازگشته بود منتشر شد، بدون همه تغییرات و دگرگونی های بسیار زیادش در سال های بعد.

 

در سال 2021، بلیزارد به تجربه بازی World of Warcraft Classic: Burning Crusade اضافه کرد و همان رفتار را با اولین توسعه MMO ارائه کرد. اکنون، به نظر می رسد چیزهای بیشتری در راه است. همانطور که توسط Wowhead مشاهده شد، این شرکت اخیرا نظرسنجی هایی را برای کاربران ارسال کرده است که ممکن است نشان دهد که نسخه کلاسیک Wrath of the Lich King نیز در دست ساخت است.

 

پس از یک نظرسنجی در ماه گذشته که از طرفداران پرسیده شد که آیا آنها علاقه مند به راه اندازی Wrath of Lich King Classic هستند یا خیر، نظرسنجی دیگری که به تازگی ارسال شده است، گزینه های خرید را با دو گزینه بسته ذکر شده جویا می شود.

 

جالب اینجاست که بررسی‌های مشابهی برای Burning Crusade Classic قبل از اعلام آن ارسال شده بود، بنابراین ممکن است اعلامیه مشابه و پرتاب بعدی برای Wrath of the Lich King نیز در دستور کار باشد. با توجه به اینکه تا به امروز بهترین نسخه World of Warcraft محسوب می شود، این چیزی است که بسیاری از طرفداران MMORPG به آن امیدوار هستند.

 

در همین حال، بسط معمولی بعدی World of Warcraft نیز در 19 آوریل رونمایی خواهد شد. طبق اطلاعات فاش شده، نام آن Dragonflight خواهد بود.

کلمات کلیدی :

World of Warcraft Classic

بازی pc

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/f922

خبرنامه بازی ها

گالری