Weird West Patch 1.01 روی رایانه شخصی پخش می شود

Weird West Patch 1.01 روی رایانه شخصی پخش می شود

 Weird West استودیو WolfEye سرانجام کمتر از دو هفته پیش منتشر شد و تحسین منتقدان را به خود جلب کرد . اما هنوز پیشرفت‌هایی وجود دارد که باید انجام شوند - اولین آپدیت پس از راه‌اندازی توسعه‌دهنده به صورت زنده روی رایانه شخصی است و باگ‌های مختلف را برطرف می‌کند و در عین حال ویژگی‌های کیفیت زندگی را اضافه می‌کند. پچ 1.02 نیز در دست ساخت است و باید بهبودهای بیشتری را همراه با برخی از ویژگی های جدید داشته باشد.

 

در مورد پچ 1.01، اکنون امکان دسترسی به موجودی همراهان و اسب خود را از Shop UI فراهم می کند، بنابراین فروش را بسیار آسان تر می کند. شما همچنین می‌توانید اقلام ناخواسته را به Wanderers در جاده بفروشید، بنابراین از رفت و آمد کمتر بین شهرها اطمینان حاصل کنید. همچنین، به‌جای سه اسلات ذخیره خودکار، بازی اکنون از پنج اسلات عبور می‌کند، بنابراین به شما امکان می‌دهد از تصمیم‌های بد بیشتری عقب‌نشینی کنید.

 

ساخت رایانه شخصی روی Game Pass اکنون دارای 10 اسلات ذخیره دستی است، بنابراین ذخیره رومینگ با Xbox مطابقت دارد. WolfEye متعهد به کار درازمدت روی بازی است و به دنبال رفع باگ‌ها و بهبودهای بیشتری همراه با «افزودن محتوا، حالت‌های بازی و غیره» است.

کلمات کلیدی :

Weird West

بازی pc

بازی xbox

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

نمایش ویدئو Weird West Patch 1.01 روی رایانه شخصی پخش می شود

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/c25f

خبرنامه بازی ها

گالری