بازی Lake اکنون برای PS4 و PS5 در دسترس است

بازی Lake اکنون برای PS4 و PS5 در دسترس است

عنوان ماجراجویی Lake که سال گذشته برای Xbox Series X/S، Xbox One و PC منتشر شد، اکنون برای PS4 و PS5 در دسترس است. در سال 1987 اتفاق می افتد، مردیث وایس به عنوان حامل نامه، جای پدرش را در پراویدنس اوکس، اورگان پر می کند. او در این روند زندگی کاملا متفاوت و آرامتری را کشف می کند. تریلر زیر را ببینید.

 

برخلاف تمام حس های مشکوکی که ممکن است ایجاد کند، دریاچه واقعاً فقط در مورد تحویل نامه و آشنایی با مردم محلی است. همانطور که در مورد آنها بیشتر می آموزید، می توانید بعد از کار زمانی را با هم بگذرانید و دوستی برقرار کنید، شاید حتی به برخی از مشاغل عجیب و غریب کمک کنید. البته، اگر لذت بردن از یک کتاب یا فیلم خوب در خانه چیز شماست، این امکان نیز وجود دارد.

 

مردیث فقط دو هفته در پراویدنس اوکس است، اما بر اساس تصمیمات فرد، آنها می توانند در شهر بمانند یا به زندگی در شهر بازگردند. گفته شده است که Lake برای PS5 بهینه شده است و تریلر راه اندازی آن با کیفیت 4 K/60 FPS است. نسخه فیزیکی آن نیز توسط Perp Games در دسترس است و بازی پایه را به همراه نقشه A3 از Providence Oaks ارائه می کند.

کلمات کلیدی :

Lake

بازی ps4

بازی ps5

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

نمایش ویدئو بازی Lake اکنون برای PS4 و PS5 در دسترس است

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/09b7

خبرنامه بازی ها

گالری