کیفیت بصری بازی Kingdom Hearts 4 به لطف Unreal Engine 5 چند سطح بالاتر خواهد بود

کیفیت بصری بازی Kingdom Hearts 4 به لطف Unreal Engine 5 چند سطح بالاتر خواهد بود

با توجه به اینکه Unreal Engine 5 پس از مدت زمان زیادی در دسترس بود، به طور کامل راه اندازی شد، توسعه دهندگان در سراسر صنعت شروع به استفاده از مجموعه ابزارهای نسل بعدی برای توسعه بازی های آینده خود کردند. از جمله بازی‌هایی مانند Tomb Raider بعدی، Witcher  بعدی،  Mass Effect بعدی، پروژه‌های آینده The Coalition و بسیاری دیگر، هیچ کمبودی در بازی‌های بزرگ آینده وجود ندارد که تأیید شده است از موتور جدید و بهبود یافته Epic استفاده می‌کنند.

 

یکی دیگر از آنها اخیرا تایید شده است. اسکوئر انیکس رسما بازی Kingdom Hearts 4 را معرفی کرده است که همچنین بر روی Unreal Engine 5  ساخته خواهد شد. در صحبت با  Famitsu، توسعه دهندگان اکشن RPG تایید کردند که در حالی که بازی در مراحل اولیه توسعه خود از Unreal Engine 4 استفاده می کرد، به طور کامل در حال انتقال است.

 

این رسانه ژاپنی از طریق VGC نوشت: "بازی کامل با Unreal Engine 5 ساخته خواهد شد و کیفیت نور و جزئیات چندین سطح بالاتر خواهد بود." جالب اینجاست که به نظر می‌رسد تریلر اعلامی بازی با استفاده از Unreal Engine 4 در موتور رندر شده است.

 

 Kingdom Hearts 4 تنها بازی بزرگ Square Enix نیست که از Unreal Engine 5 برای توسعه خود استفاده می کند. یک سال پیش، اعلام شد که Dragon Quest 12: The Flames of Fate نیز از این موتور استفاده خواهد کرد.

 

در مورد Kingdom Hearts 4، در حال حاضر هیچ جزئیاتی در مورد عرضه، پلتفرم‌هایی که بازیکنان را به چه دنیای جدیدی می‌برد، وجود ندارد، اما به نظر می‌رسد بسیاری فکر می‌کنند که نشانه‌هایی از جنگ ستارگان را مشاهده کرده‌اند. کراس اوور در تریلر رونمایی خود اطلاعات بیشتر در مورد آن را از طریق اینجا بخوانید.

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

نمایش ویدئو کیفیت بصری بازی Kingdom Hearts 4 به لطف Unreal Engine 5 چند سطح بالاتر خواهد بود

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/39cf

خبرنامه بازی ها

گالری