تعداد بازیکنان Steam در Battlefield 2042 به زیر 1000 بازیکن می رسد

تعداد بازیکنان Steam در Battlefield 2042 به زیر 1000 بازیکن می رسد

بازیBattlefield 2042 از زمان عرضه‌اش در اکتبر سال گذشته تاکنون به شکل‌های عمده‌ای دست و پنجه نرم کرده است، و وضعیت فاجعه‌باری که این بازی در آن راه‌اندازی شده است، همراه با عدم به‌روزرسانی و عدم ارتباط توسعه‌دهندگان از آن زمان، پایگاه بازیکنان را بسیار ناامید کرده است. بنابراین، تعجب آور نیست که این تعداد بازیکنان در حال کاهش است و تعداد آنها کمتر و کمتر شده است.

 

همانطور که توسط یکی از کاربران در ResetEra مشاهده شد، تعداد بازیکنان همزمان Battlefield 2042 در Steam اخیراً به زیر 1000 بازیکن کاهش یافته است. به طور دقیق تر، اوایل امروز، در 12 آوریل، طبق داده های صفحه SteamCharts، بازی دارای تعداد بازیکنان همزمان 979 بازیکن بود.

 

 Battlefield 2042 قرار است به‌روزرسانی دیگری را دریافت کند که چندین اصلاحات را در این ماه ارائه می‌کند، در حالی که انتظار می‌رود فصل اول تیراندازی چند نفره در تابستان شروع شود. DICE همچنین بر روی نقشه‌ها بر اساس بازخورد بازیکنان کار می‌کند.

کلمات کلیدی :

Battlefield 2042

بازی ps5

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

نمایش ویدئو تعداد بازیکنان Steam در Battlefield 2042 به زیر 1000 بازیکن می رسد

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/5ce2

خبرنامه بازی ها

گالری