بازی pc زیبای Shadowrun Trilogy ممکن است به کنسول ها برود

بازی pc زیبای Shadowrun Trilogy ممکن است به کنسول ها برود

بازی‌های Shadowrun دارای یک محیط دیستوپیایی سایبرپانک منحصربه‌فرد و عناصر RPG کلاسیک قانع‌کننده هستند که این فرنچایز را برای طرفداران این ژانر محبوب می‌کند. علاقه‌مندان از این که بدانند مجموعه کلاسیک ممکن است برای کنسول‌ها بیاید، خوشحال خواهند شد.

 

همانطور که توسط Gematsu در توییتر مشاهده شد، هیئت رتبه‌بندی تایوانی به بازی‌های زیر در فرنچایز Shadowrun - Shadowrun Returns، Shadowrun: Dragonfall - Director's Cut و Shadowrun: Hong Kong - Extended Edition - امتیاز داده است. بازی‌های زیر برای پلتفرم‌های زیر رتبه‌بندی شده‌اند - Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و Nintendo Switch.

 

این نسخه به احتمال زیاد به شکل مجموعه Shadowrun خواهد بود - همانطور که در رایانه شخصی وجود دارد. در حالی که با توجه به مشروعیت منبع، این شایعه قطعاً به ثمر می‌نشیند، اما بهتر است تا زمانی که چیزی رسمی در اختیار ما قرار نگیرد، اطلاعات را با کمی نمک در نظر بگیریم. تا آن زمان، منتظر همه به‌روزرسانی‌های بازی‌ها باشید.

کلمات کلیدی :

Shadowrun Trilogy

بازی pc

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

نمایش ویدئو بازی pc زیبای Shadowrun Trilogy ممکن است به کنسول ها برود

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/af27

خبرنامه بازی ها

گالری