DLC Pathfinder: Wrath of the Righteous – Through the Ashes در 21 آوریل عرضه می شود

DLC Pathfinder: Wrath of the Righteous – Through the Ashes در 21 آوریل عرضه می شود

 Owlcat Games اعلام کرد که DLC بعدی خود برای Pathfinder: Wrath of the Righteous، Through the Ashes در 21 آوریل منتشر خواهد شد. این بازی برای رایانه شخصی از طریق Steam، GOG و فروشگاه Epic Games عرضه خواهد شد. جزئیات گیم پلی هنوز فاش نشده است، اما دو شخصیت جدید به بازیکنان در سفر خود خواهند پیوست.

 

رکارث یک دزد سابق است که به عنوان "خشن" توصیف می شود اما "کارها را انجام می دهد". از طرف دیگر، سندری یک گنوم است که خوش قلب تر است و از جادو استفاده می کند. اگرچه نقش آنها در این داستان جدید ناشناخته است، آنها طبق گزارش ها "تمام تلاش خود را برای کمک به شما برای رسیدن به امنیت انجام خواهند داد" (و امیدواریم در عوض شما نیز همین کار را انجام دهید).

 

اگر Through the Ashes همراه Season Pass باشد، این احتمالاً دومین DLC آن است. طبق لیست Steam، این یک کمپین اضافی است که بازیکنان را می بیند که با سایر بازماندگان کار می کنند تا به قلب مدافع در Kenabres برسند. شما باید انتخاب کنید که چه کسی به آن ملحق می شود و منابع را بر اساس آن تخصیص می دهد، به این معنی که می توانید خودخواهانه یا به نفع همه عمل کنید. منتظر جزئیات بیشتر و تایید در این فاصله باشید.

کلمات کلیدی :

Pathfinder

بازی pc

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

نمایش ویدئو DLC Pathfinder: Wrath of the Righteous – Through the Ashes در 21 آوریل عرضه می شود

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/ade0

خبرنامه بازی ها

گالری