بازی Stray برای ps4 و ps5 و pc در راه است

بازی Stray برای ps4 و ps5 و pc در راه است

عنوان ماجراجویی Stray استودیو BlueTwelve که از سال گذشته به «اوایل سال 2022» به تعویق افتاد، ممکن است به زودی جزئیات جدیدی دریافت کند.  Gematsu اخیراً رتبه‌بندی بازی را از طریق هیئت رتبه‌بندی کره جنوبی GRAC دریافت کرده است. بر اساس رتبه‌بندی‌های مشابهی که برای Ghostwire: Tokyo و Monster Hunter Rise بر روی رایانه شخصی کشف شده است، به نظر می‌رسد که تاریخ انتشار آن اعلام شود.

 

بازی Stray روی گربه‌ای تنها تمرکز می‌کند که از خانواده‌اش جدا شده است. اکنون در یک شهر سایبری گم شده، در محیط پرسه می‌زند و به دنبال راه فراری می‌گردد و در عین حال معماهایی را نیز در طول راه حل می‌کند. «موجودات خطرناکی» به همراه تواناییهای همه گونه وجود دارند. در حالی که بازیکن برای پیشرفت باید مخفی کاری و چابکی داشته باشد، یک پهپاد کوچک به نام B12  نیز وجود دارد که کمک می کند.

 

بازی Stray برای PS4، PS5 و PC در حال توسعه است. ناشر Annapurna Interactive ماه گذشته تأیید کرد که هنوز هم قرار است امسال منتشر شود، بنابراین منتظر جزئیات بیشتر در هفته های آینده باشید.

کلمات کلیدی :

Stray

بازی ps4

بازی ps5

بازی pc

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

نمایش ویدئو بازی Stray برای ps4 و ps5 و pc در راه است

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/5c99

خبرنامه بازی ها

گالری