eFootball کونامی انتقادات و بازخوردها را "بسیار جدی" می گیرد

eFootball کونامی انتقادات و بازخوردها را "بسیار جدی" می گیرد

سری سالانه فوتبال کونامی، Pro Evolution Soccer، سال گذشته با تغییر نام تجاری خود و راه‌اندازی بازی رایگان eFootball، گام بزرگی برداشت. اگرچه عرضه محدود بود، اما موفقیت آمیز نبود، و این بازی بلافاصله پس از انتشار با انتقادات گسترده ای از سوی منتقدان و بازیکنان روبرو شد.

 

این هفته، کونامی eFootball را به طور کامل با به‌روزرسانی نسخه 1.0 خود منتشر می‌کند و قبل از انتشار، این شرکت تضمین داده است که بازخورد و انتقاد بازیکنان را «بسیار جدی» می‌پذیرد تا بازی را به یک سطح عالی برساند. سطح کیفی قابل قبولی است و بر اساس آن به بهبود ادامه خواهد داد.

 

یکی از سخنگویان کونامی در صحبت با VGC گفت: "ما نظرات بازیکنان خود را بسیار جدی می گیریم. از زمان انتشار در سپتامبر گذشته، ما بهبودها و اصلاحات را بر اساس بازخوردها و نظراتی که دریافت کرده‌ایم اولویت‌بندی کرده‌ایم. ما به کار بر روی بهبود بازی ادامه خواهیم داد و مانند همیشه، بازخورد ارزشمند بازیکن بسیار قابل قدردانی است."

 

بازی eFootball بر روی PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One و PC در دسترس است. به روز رسانی نسخه 1.0 آن در 14 آوریل ارائه می شود.

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

نمایش ویدئو eFootball کونامی انتقادات و بازخوردها را "بسیار جدی" می گیرد

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/d272

خبرنامه بازی ها

گالری