Certain Affinity برای یک بازی ایکس باکس استخدام می کند در میان شایعات درباره انحصاری ایکس باکس الهام گرفته از Monster Hunter

Certain Affinity برای یک بازی ایکس باکس استخدام می کند در میان شایعات درباره انحصاری ایکس باکس الهام گرفته از Monster Hunter

مایکروسافت تعدادی از بازی‌های بزرگ آینده را دارد که به طور رسمی تحت چتر استودیوی بازی‌سازی ایکس‌باکس معرفی شده‌اند، اگر گزارش‌ها باور شود، هنوز چندین بازی دیگر وجود دارد که ما به طور رسمی از آنها اطلاعی نداریم، که برخی از آن‌ها در استودیوهای خارجی در دست ساخت هستند .

 

یکی از این موارد، طبق گزارش ها، در حال توسعه در Certain Affinity است. در حالی که توسعه‌دهنده تا حد زیادی به عنوان یک استودیوی پشتیبانی شناخته می‌شود، طبق گزارش‌ها در حال کار بر روی یک IP جدید AAA با الهام از بازی‌های Monster Hunter Capcom  است که منحصراً برای Xbox است.

 

در حالی که هیچ چیزی به طور رسمی اعلام نشده است، جالب اینجاست که در آگهی کاری ارسال شده توسط Certain Affinity برای سمت مهندس گرافیک ارشد ذکر شده است که این استودیو در حال کار بر روی "IP جدید اصلی" است، در حالی که الزامات موجود در آگهی شغلی همچنین تجربه بازی های AAA و AAA را ذکر می کند. "تجربه توسعه در کنسول های ایکس باکس که توسط  @klobrille در توییتر مشاهده شد .

 

طبق گزارش ها، این تنها پروژه انحصاری ایکس باکس نیست که در Certain Affinity در حال انجام است. ظاهرا این استودیو همچنین در حال کار بر روی یک حالت چند نفره جدید برای Halo Infinite است.

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/ecfc

خبرنامه بازی ها

گالری