به نظر می رسد انیمیشن بازی Destiny در حال ساخت است

به نظر می رسد انیمیشن بازی Destiny در حال ساخت است

Destiny  پروژه بزرگ Bungie است، و حتی اگر استودیو IP جدیدی در دست ساخت دارد که قرار است تمام وزن خود را پشت سر بگذارد، این بدان معنا نیست که قطار Destiny به این زودی ها کند می شود.  Destiny 2 همچنان قوی است، اما به نظر می رسد Bungie در حال پیشبرد برنامه های خود برای گسترش فرنچایز خارج از بازی های ویدیویی نیز هست.

 

فهرست شغلی در Bungie برای سمت تهیه‌کننده ارشد – Linear Media اشاره می‌کند که این شرکت به دنبال تولید پروژه‌هایی است که «فرانچایز را به دسته‌های جدیدی از جمله تلویزیون، فیلم، کتاب، کمیک و فرمت‌های صوتی گسترش می‌دهد». جالب توجه است، یکی از الزامات ذکر شده در آگهی، «تجربه با محصولات دارای مجوز، و/یا انیمیشن» را ذکر می‌کند، که نشان می‌دهد ممکن است یک سریال تلویزیونی انیمیشن Destiny در دست ساخت باشد- یا حداقل چیزی که Bungie در حال برنامه‌ریزی برای ساخت آن است.

 

اوایل سال جاری، سونی اعلام کرد که Bungie را خریداری خواهد کرد، و در آن زمان، مدیر عامل Bungie، پیت پارسونز، گفت که این معامله به توسعه‌دهنده کمک می‌کند تا به یک شرکت جهانی سرگرمی چند رسانه‌ای تبدیل شود .

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/8220

خبرنامه بازی ها

گالری