پروژه "Super Game" سگا شامل چندین بازی چند پلتفرمی AAA خواهد بود

پروژه "Super Game" سگا شامل چندین بازی چند پلتفرمی AAA خواهد بود

سگا اخیراً در مورد " سوپر بازی" خود صحبت می کند و آن را به عنوان پروژه بزرگ بعدی شرکت معرفی می کند و بر اساس روشی که تا کنون از آن حمایت کرده اند، به نظر می رسد ابتکار عمل به هر شکلی وجود داشته باشد محور استراتژی شرکت در سال های آینده باشد. اخیراً، در یک پرسش و پاسخ منتشر شده در وب سایت سگا، این شرکت جزئیات جدیدی در مورد آنچه که در پی خواهد داشت ارائه کرد.

 

برای شروع، رئیس بخش اجرایی Shuji Utsumi توضیح داد که "سوپر بازی" سگا به توسعه بازی های AAA "با هدف بازارهای آنلاین و جهانی اشاره دارد، قبل از اینکه اضافه کند که پروژه های متعددی را شامل می شود که برخی از آنها در حال توسعه هستند. اوتسومی همچنین توضیح داد که سگا همچنین بر تعامل گیم پلی و تماشاگران استریم بازی ها تمرکز دارد.

 

اوتسومی گفت: ما در حال توسعه عناوین متعدد در چارچوب «Super Game» هستیم و اگرچه این موضوع به هر عنوان بستگی دارد، بدون شک به عنوانی تعاملی تبدیل خواهد شد که فراتر از چارچوب بازی‌های معمولی است. به عنوان مثال، در گذشته به افرادی که بازی می کردند، گیمر می گفتند، اما اکنون تماشای بازی یک فرهنگ است و ممکن است به آن افراد گیمر نیز گفته شود. من فکر می کنم پتانسیل زیادی در رابطه بین افرادی که بازی می کنند و افرادی که آن را تماشا می کنند وجود دارد.

 

کاتسویا هیسایی، مدیر کل سگا اضافه کرد: در واقع، تلاش‌هایی که می‌تواند بخشی از «سوپر بازی» باشد، از قبل برای عناوینی که در حال توسعه هستند آغاز شده است. به عنوان مثال، از نظر تماشای بازی که قبلا ذکر شد، این سیستمی است که به بینندگان اجازه می دهد در بازی مداخله کنند. ما در حال آزمایش امکانات جدید برای گسترش دامنه بازیکنان هستیم."

 

ماسایوشی کیکوچی، تهیه کننده، اضافه کرد که سگا همچنین مواردی مانند بازی های ابری و NFT ها را در نظر دارد، از نظر نگاه بلندمدت به پروژه و چگونگی گسترش تعامل آن است . وی گفت: در آینده، طبیعی است که آینده بازی ها با درگیر کردن زمینه های جدید مانند بازی های ابری و NFT گسترش یابد. ما همچنین در حال توسعه "Super Game" از این منظر هستیم که بازی های مختلف تا چه حد می توانند به یکدیگر متصل شوند.

 

البته سگا دقیقاً قصد خود را برای استفاده از فناوری ابری برای بازی‌های آینده خود مخفی نکرده است. در نوامبر سال گذشته، سگا برای استفاده از فناوری ابری Azure این شرکت با مایکروسافت وارد مشارکت شد، که طبق گفته سگا، برای توسعه "سوپر بازی" آن استفاده خواهد شد.

 

در مورد پیاده‌سازی NFT در بازی‌ها، این شرکت در اوایل سال جاری اعلام کرد که بر اساس چندین فاکتور، از جمله «چه چیزی توسط کاربران پذیرفته می‌شود و چه چیزی نمی‌پذیرد» تصمیم می‌گیرد که آیا این کار را انجام دهد یا نه.

 

در همین حال، پرسش و پاسخ به این نکته نیز اشاره کرد که پروژه «سوپر بازی» «در حال حاضر با چندین پروژه در حال انجام است» و زمانی که به تولید کامل برسد، صدها نفر را درگیر خواهد کرد. در همین حال، مانند پروژه‌هایی که در چندین توسعه‌دهنده در سراسر صنعت در حال انجام هستند، Unreal Engine 5  موتور مورد استفاده برای توسعه خواهد بود.

 

اوتسومی همچنین تاکید کرد که سگا چهار چیز کلیدی را برای کل "سوپر بازی" خود در اولویت قرار داده است: نسخه های چند پلتفرمی، انتشار جهانی همزمان، پشتیبانی چند زبانه و توسعه AAA.

 

دقیقاً چه نوع بازی هایی را می توان انتظار داشت که در این دسته قرار بگیرند؟ جزئیات هنوز اندک است، اما کیکوچی نکات جالبی را ارائه کرد. وی گفت: یک ویژگی بزرگ این است که یک تیم ترکیبی است که اعضایی را جمع آوری می کند که در گذشته در زمینه های مصرف کننده، آرکید و موبایل فعال بوده اند. اعضایی که با تفاوت ها و ویژگی های هر روش بازی آشنا هستند، دانش خود را برای توسعه بازی های جدیدی که فقط سگا می تواند بسازد، ترکیب می کنند.

کلمات کلیدی :

SEGA

Super Game

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/1649

خبرنامه بازی ها

گالری