تریلر گیم‌پلی Halo Infinite Season 2: Lone Wolves نقشه‌ها و سینماتیک‌های جدید را منتشر می‌کند

تریلر گیم‌پلی Halo Infinite Season 2: Lone Wolves نقشه‌ها و سینماتیک‌های جدید را منتشر می‌کند

علاوه بر ارائه جزئیات بیشتر در مورد فصل بعدی Halo Infinite، گرگ های تنها، 343 Industries نیز اولین تریلر گیم پلی خود را منتشر کرد. این نسبتاً کوتاه است و احتمالاً داستان چند نفره فصل 1 Heroes of Reach را پیش می‌برد و در عین حال نقشه‌های جدید را نیز آزار می‌دهد.

 

دو نقشه جدید وارد شده در این فصل عبارتند از Breaker، نقشه نبرد تیم بزرگ با پرش از گدازه، و Catalyst، نقشه Arena که به نظر می‌رسد ساختار آن پر از خزه است. همچنین یک هسته زرهی جدید Lone Wolves به صورت رایگان در کنار دو حالت جدید Last Spartan Standing و Land Grab ارائه خواهد شد. در حالی که دومی هنوز نسبتاً ناشناخته است، به نظر می رسد اولی رایگان برای همه را با بازی تفنگ ترکیب می کند.

 

از نظر Battle Pass و پیشرفت، محتوای شخصی سازی بیشتری در مسیر رایگان برای فصل 2 وجود خواهد داشت. همچنین، همانطور که وعده داده شده بود، 1000 اعتبار به عنوان پاداش در Battle Pass حق بیمه گنجانده شده است. توسعه‌دهنده همچنین تأیید کرده است که Ultimate Rewards - که با انجام چالش‌های هفتگی به دست می‌آید - اکنون حاوی لوازم آرایشی مانند روکش‌ها، موضع‌ها و گیره‌ها به جای نمادها و پس‌زمینه‌ها خواهد بود.

 

 Halo Infinite Season 2: Lone Wolves در تاریخ 3 می برای Xbox One، Xbox Series X/S و PC عرضه می شود.

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

نمایش ویدئو تریلر گیم‌پلی Halo Infinite Season 2: Lone Wolves نقشه‌ها و سینماتیک‌های جدید را منتشر می‌کند

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/a743

خبرنامه بازی ها

گالری