لیست های شغلی نشان می دهد که یک بازی جدید Subnautica در دست ساخت است

لیست های شغلی نشان می دهد که یک بازی جدید Subnautica در دست ساخت است

بازی بقای زیر آب توسعه دهنده Unknown Worlds به لطف یک حلقه اکتشافی فریبنده و مکانیک های بقای وحشیانه، شهرت خود را به عنوان یکی از بهترین ها در این ژانر محکم کرده است Subnautica: Below Zero نیز بر همین نقاط قوت ساخته شده است و آن را به جانشینی شایسته برای نسخه اصلی تبدیل کرده است.

 

با این حال، به نظر می رسد لیست های شغلی نشان می دهد که یک بازی جدید در دنیای Subnautica در حال توسعه در استودیو است.  Developer Unknown Worlds به دنبال یک طراح داستانی ارشد برای "بازی بعدی در دنیای Subnautica" است البته هنوز روزهای اولیه است – و طرفداران باید قبل از دریافت هر گونه تریلر اعلامی و مواردی از این دست کمی صبر کنند.

 

این علاوه بر IP جدید دیگری است که استودیو در سال گذشته زمانی که توسط توسعه دهنده PUBG Krafton خریداری شد، روی آن کار کرده است. طبق گزارش‌های مالی این استودیو، IP جدید یک بازی استراتژیک مبتنی بر نوبت است که در دنیای علمی تخیلی اتفاق می‌افتد که در حال حاضر با رایانه شخصی و موبایل به عنوان پلتفرم‌های هدف در حال توسعه است.

کلمات کلیدی :

Unknown Worlds

بازی pc

استخدام

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/43df

خبرنامه بازی ها

گالری