بازی My Time at Sandrock Early Access در 26 می برای رایانه شخصی شروع می شود

بازی My Time at Sandrock Early Access در 26 می برای رایانه شخصی شروع می شود

My Time at Sandrock  از Pathea Games که در اکتبر 2020 معرفی شد، در 26 مه به دسترسی زودهنگام می‌رسد. این بازی برای رایانه های شخصی از طریق Steam و فروشگاه Epic Games با قیمت 25 دلار در دسترس خواهد بود. در ادامه بازی My Time at Portia، این دنباله بازیکنان را به یک مکان و منطقه کاملاً جدید برای ماجراجویی به سبک Harvest Moon می برد. آخرین تریلر را در زیر مشاهده کنید.

 

به عنوان سازنده جدید، باید ساندروک را به حالت درخشان خود بازگردانید. اگرچه در یک منطقه بیابانی قرار دارید، اما همچنان می‌توانید محصولات کشاورزی بکارید، مهارت‌های مختلف را ارتقا دهید، ساختمان‌ها بسازید و با بیش از 30 NPC جدید ارتباط برقرار کنید. "صدها" ماموریت جانبی برای تکمیل، کمیسیون های پیشرفته برای انجام و خیلی بیشتر برای تجربه وجود دارد.

 

همچنین با استفاده از غوغا و تیراندازی با سیستم مبارزاتی که بهبودهایی را مشاهده می کنید، مبارزات زیادی انجام می دهید، به خرابه ها می روید و با دشمنان مقابله می کنید. جشن گرفتن فستیوال ها و استقرار در کنار تزئین خانه با مبلمان و تزیینات نیز بخش مهمی از تجربه است.

 

انتظار می‌رود دسترسی زودهنگام با بخشی از اولین داستان و مأموریت‌های مختلف از همان ابتدا، یک سال طول بکشد. تلاش‌های بیشتر، پیشرفت‌های گرافیکی و غیره در طول زمان اضافه خواهند شد. برای جزئیات بیشتر، به خصوص در مورد تاریخ انتشار نسخه های ایکس باکس، پلی استیشن و نینتندو سوییچ، با ما همراه باشید.

آیا شما این متن را پسندیدید ؟ جهت ثبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

نمایش ویدئو بازی My Time at Sandrock Early Access در 26 می برای رایانه شخصی شروع می شود

درباره نویسنده ادمین سایت

من شهروز سمیعی هستم . طراح و برنامه نویس سیستم های تحت وب و موسس وب سایت n30game.ir . به زبان asp.net به تکنولوژیهای dotnet core ، mvc و webform مسلط هستم . با سازمانهای بزرگی همچون ماموت ، ماموت تلکا ، ماموت وزنه ، مایان دیزل ، کودکس ، آیس پک و پنبه ریز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت همکاری طولانی مدت داشته ام .

نظرات شما برای ما مهم است

جهت ثبت نظر ابتدا در سیستم ثبت نام کنید.

تعداد نظرات (0)

لینک کوتاه : n30game.ir/a/c3ea

خبرنامه بازی ها

گالری